Grażyna Szapołowska smutno wspomina macierzyństwo. Zrozumie ją wiele matek. Nie miałam czasu na bycie dobrą matką

i

Autor: AKPA

Szczere wyznanie aktorki

Grażyna Szapołowska ze smutkiem wspomina macierzyństwo. Zrozumie ją wiele matek. "Nie miałam czasu na bycie dobrą matką"

2023-07-02 8:04

Grażyna Szapołowska w rozmowie z mediami wspominała okres, kiedy została mamą. Jak się okazuje dla aktorki ten czas nie należał do najłatwiejszych. "Nie miałam czasu na bycie dobrą matką" - wspomina smutno. Zapewne to szczere wyznanie zrozumie wiele matek. Szapołowska opowiada również o tym, jaką teraz jest babcią.

Grażyna Szapołowska ze smutkiem wspomina macierzyństwo

Grażyna Szapołowska ma jedną dziecko - córkę Katarzynę, która jest owocem jej małżeństwa z Andrzejem Jungowskim. Aktorka w wywiadzie, którego udzieliła portalowi Jastrząb Post, wyjawiła, jak wyglądało jej macierzyństwo. Okazuje się, że kiedy Szapołowska urodziła Kasię w 1978 roku, musiała się mierzyć z walką o byt. Była wówczas młoda, pełna zapału i marzeń, aby rozwijać swoją karierę aktorską. - Jesteśmy młode, mamy dwadzieścia parę lat, rodzimy dzieci i nie mamy czasu. W tej chwili trochę zazdroszczę kobietom, które rodzą już jako dojrzałe kobiety i widzę, że to jest inne podejście – nie ma tego pośpiechu, nie ma tej walki o byt, chociaż o byt to w sumie jest zawsze walka – mówi Grażyna Szapołowska w rozmowie z Jastrząb Post. Grażyna Szapołowska przyznała także, że nie do końca wie, co to znaczy być dobrą matką. 

Aktorka matczyne uczucia przelała na swoją wnuczkę

Aktorka w wywiadzie nawiązała także do swojej wnuczki i przyznała, że swoje uczucia przelewa obecnie na swoją wnuczkę. Jaką babcią jest Grażyna Szapołowska? - Myślę, że przelałam te uczucia na swoją wnuczkę, nie mając wcześniej czasu na bycie dobrą matką… chociaż co to znaczy dobra matka… nie wiadomo co to znaczy, co to jest to dobre - mówi. 

Sonda
Czy Grażyna Szapołowska to dobra aktorka?
Grażyna Szapołowska zagrała premierę teatralną „Wisławie-Grażyna” po zaledwie pięciu próbach!