Zdjęcia paparazzi

Grażyna Torbicka zaczepiona przez tajemniczego mężczyznę. Nie uwierzycie, co zrobiła! Wszystko na środku ulicy [ZDJĘCIA]

2023-06-02 4:00

Taka to pożyje! Grażyna Torbicka (64 l.) w zaledwie kilkadziesiąt minut spędzonych w centrum stolicy wydała grubo ponad kilkaset złotych. Ale nic dziwnego. Nie dość, że inflacja pożera zawartość naszych portfeli, to w dodatku dziennikarka odwiedziła najdroższe miejsca. Nie jest jednak skąpa i chętnie pomaga innym. Zobaczcie, co zrobiła Grażyna Torbicka, gdy nagle na środku ulicy zaczepił ją nieznajomy. Mamy zdjęcia

Grażyna Torbicka kilku lat nie związała się na stałe z żadną telewizją, ale i tak jej się wiedzie. Dziennikarka filmowa jest ambasadorką światowej marki kosmetyków, a według plotek jej kontrakt może opiewać na grubo ponad pół miliona rocznie! O pieniądze nie musi się więc martwić i żyje na bogato. Jeździ autem za ćwierć miliona i nosi torebki warte tysiące. Ostatnio zawitała do centrum stolicy i w kilkadziesiąt minut wydała tyle, że głowa mała! A nie kupiła aż tak wiele.

Grażyna Torbicka wydała majątek na szybkich zakupach

Najpierw pani Grażyna wstąpiła do słynnej cukierni Magdy Gessler (70 l.), gdzie za drożdżówkę czy pączka trzeba zapłacić prawie 20 zł. Nie każdego stać więc na taką słodką przyjemność. Torbicka sobie nie żałowała, a wypieki pałaszowała już na ulicy. Następnie wstąpiła do sklepu spożywczego - ale nie byle jakiego, tylko takiego, w którym produkty sprowadzane są prosto z Włoch. Na straganie - też nie takim zwykłym, bo na najdroższej ulicy w stolicy czyli Mokotowskiej - kupiła zaś maliny. Zaszalała głównie w ekskluzywnym sklepie meblarskim. Fundnęła sobie ogromną szklaną misę, która mogła kosztować nawet kilkaset złotych.

NIE PRZEGAP: 63-letnia Grażyna Torbicka wygląda jak młódka. Ale się ubrała! [ZDJĘCIA]

Nieznany mężczyzna zaczepił Torbicką

Ale dziennikarka ma dobre serce i nie wydaje pieniędzy tylko na siebie. Gdy wracała z zakupów, zaczepił ją przechodzień w potrzebie i poprosił gwiazdę o pieniądze. Okazało się, że Grażyna Torbicka nie ma węża w kieszeni. Bez problemu wręczyła mu banknot i popędziła dalej. Jak zawsze miała klasę!

Zobaczcie w naszej galerii, jak Grażyna Torbicka szaleje na zakupach:

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany