Działo się!

Grube Ryby - zawody wędkarskie artystów. Kto złowił największą rybę?

2023-07-11 9:04

Jeżeli komuś wydaje się, że wędkarstwo to nudny i niemodny sport jest w wielkim błędzie. Otóż wśród znanych i lubianych osobistości jest wielu miłośników moczenia kija. Wędkować uwielbiają gwiazdy zarówno płci męskiej jak i żeńskiej. W tym roku na podium były dwie kobiety!

Już po raz kolejny na terenie obiektu wypoczynkowego Kasor w miejscowości Cesarka koło Strykowa zebrali się wędkujący artyści. A wszystko z okazji kolejnej edycji zawodów Muszynianka Cup Grube Ryby. Do rywalizacji po wyciągnięcie ze stawu największych okazów stanęli, m.in.: Jacek Rozenek, Jacek Kawalec, Dariusz Kordek, Laura Łącz, Karolina Nolbrzak, Włodzimierz Matuszak, Waldemar Błaszczyk, Sebastian Fabijański, Tomasz Kozłowicz, Tomasz Martyński, Katarzyna Paskuda oraz Andrzej Jaxa- Chamiec. Upał w tym roku nie sprzyjał zawodnikom, bo ryby słabo brały. Niemniej jednak gwiazdy wyszły z rywalizacji obronną ręką. Na podium stanęli: Włodzimierz Matuszak, który zdobył pierwsze miejsce, drugie zajęła Monika Mical-Połczyńska, a na trzecim uplasowała się Karolina Nolbrzak. Nagrody i dyplomy zawodnikom wręczali Laura Łącz oraz Waldemar Piórek - prezes Fundacji WIP.

O oprawę muzyczną zadbał wokalista i DJ Tomasz Martyński, a swoim recitalem czas gościom podczas uroczystego wręczenia nagród umilił Jacek Kawalec, który obecnie jest liderem Budki Suflera.

Wśród gości znaleźli się także burmistrz Strykowa Witold Kosmowski z Eweliną Potakowską, Tamara Barańska-Kiemaczyńska, wice burmistrz wraz z mężem oraz Agnieszka i Alex Mrozińscy.

Katarzyna Paskuda: Ania Przybylska była twarzą mojego salonu. Grałyśmy razem, zwierzałyśmy się sobie!
Sonda
Lubisz chodzić na ryby?