Gwiazda „Barw szczęścia” pochwaliła się ważnym dokumentem

2021-09-25 0:40
Barwy szczęścia, odc. 2472: Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2472: Iwona (Izabela Zwierzyńska)

Izabela Zwierzyńska (32 l.), której sławę przyniosła rola Iwonki Pyrki z „Barw szczęścia” trzy lata temu ukończyła warszawską Akademię Teatralną, jednak dla niej było to za mało i wyruszyła na studia aktorskie do Londynu, gdzie uczęszczała na prestiżową uczelnię Royal Academy of Dramatic Art. Co prawda wyjazd do Londynu pogrzebał jej małżeństwo, ale gwiazda znalazła nową miłość, a teraz ma już w rękach wymarzony dyplom. Liczy, że stanie się on przepustką do dalszej kariery.

Życie Izabeli Zwierzyńskiej w ciągu ostatnich lat wywróciło się do góry nogami. Kilka lat temu z Polski wyjeżdżała z mężem i synkiem. Wróciła na chwilę już rozwiedziona i z nowym narzeczonym. Teraz pochwaliła się dyplomem ukończenia studiów aktorskich. Czyżby zrobiony wcześniej dyplom w warszawskiej Akademii Teatralnej jej nie wystarczył? - Oficjalnie ukończyłam szkołę moich marzeń - RADA w Londynie. Chyba mogę zatem już na legalu być aktorką. Kiedy dzisiaj podsumowuję jak to się udało to nie wierzę. Roczny Franuś, wciąż karmiłam, latałam do Warszaw y na zdjęcia, żeby zarobić na opłaty i nie jest już tajemnicą, że rozwód powalał mnie na łopatki. Był to najlepszy czas w najgorszym czasie mojego życia. Nic nie będzie już takie samo. Z szacunkiem do życia, własnych możliwości i ograniczeń i ogromem wdzięczności formalnie zakończyłam studencką przygodę. Teraz czas na pracę marzeń - cieszy się Zwierzyńska na Instagramie, dumnie prezentując papierek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Tymczasem Izę wciąż można oglądać w "Barwach szczęścia".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE