Aldona Orman

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Aldona Orman

Ujawniła prawdę

Gwiazda "Klanu" szczerze o alkoholu. "Zawsze tak było"

2022-08-05 15:07

Fani serialu "Klan" nie wyobrażają sobie ich ulubionego tasiemca bez Aldony Orman (54 l.), która od wielu lat w nim gra. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie i tam dzieli się swoimi zdjęciami z życia prywatnego. Teraz zapozowała w hotelu i postanowiła wyznać prawdę na temat picia alkoholu!

Aldona Orman od wielu lat wciela się w postać Barbary Mileckiej w serialu "Klan". Oprócz tego nie bardzo udziela się w innych produkcjach, ale na bieżąco informuje swoich fanów co u niej słychać. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie wrzuca swoje zdjęcia. Aktorka lubi chwalić się swoimi ponętnymi wdziękami. Teraz zdecydowała się wyznać internautom, jakie ma podejście do alkoholu.

Aktor z Klanu od roku mieszka w samochodzie

Aldona Orman nie lubi alkoholu

Gwiazda "Klanu" postanowiła wyjaśnić, dlaczego nie zobaczymy jej z kieliszkiem w ręku. Otóż aktorka po prostu nie lubi alkoholu! Twierdzi, że miała tak od zawsze. 

"Lubię pić dobre koktajle o różnych smakach, ale… bez alkoholu. Generalnie nie przepadam za alkoholem, nie smakuje mi. Gdy spróbuję jeden dwa łyki alkoholu, kolejny łyk mi już nie smakuje. Zawsze tak było", wyznała na Instagramie. 

Orman skusi się jedynie na nalewkę

To, że aktorka nie lubi alkoholu, nie oznacza, że w ogóle po niego nie sięga. Orman gustuje w bardzo swojskich trunkach, jakimi są wszelkiej maści nalewki. To jedyne na co jest skłonna się skusić:

"Jedynie sporadycznie lubię spróbować domowej roboty nalewki o pełnym bukiecie smaku, ale niezbyt mocne".

Sonda
Smakuje ci alkohol?
Nasi Partnerzy polecają