Gwiazda Polsatu przerażająco chuda. Widać żebra. Cierpiała na anoreksję

2021-05-04 18:52
Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz
Autor: Piotr Molecki/East News Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz

Gwiazda Polsatu znana z programu "Taniec z Gwiazdami", Hanna Żudziewicz pokazała stare zdjęcie. Jest na nim przerażająco chuda, widać żebra i kości. Wszystko z powodu poważnej choroby. Hanna Żudziewicz cierpiała na anoreksję. Podzieliła się z internautami odważnym wpisem i wyznała, że nie zamierza dłużej milczeć.

Ostatnio pisaliśmy o Hannie Żudziewicz i Jacku Jeschke, którzy otworzyli pierwszy i wspólny nowatorski biznes. Zakochana para z show Polsatu "Taniec z Gwiazdami" zdecydowała się na połączenie swojej pasji z pracą i życiem prywatnym. Okazuje się, że w życiu Hanny Żudziewicz nie zawsze było kolorowo. Gwiazda Polsatu cierpiała na anoreksję o czym napisała na Instagramie. Zabrała głos przy okazji Światowego Dnia Walki z Anoreksją, który wypada 6 maja: "Nigdy nic nie pisałam na ten temat, ale problemy z zaburzeniami odżywiania już dawno za mną i teraz chce się podzielić swoimi przemyśleniami" - zaczęła post. Partnerka Jacka Jeschke opisała też swoje odczucia związane z chorobą: "To okropne uczucie kiedy nie możesz patrzeć na swoje odbicie w lustrze, nienawidzisz siebie i głodzisz się myśląc, że w ten sposób będziesz lepszy, bardziej akceptowany. Zaburzenia odżywiania to przede wszystkim choroba głowy. Choroba trudna i niestety dla niektórych śmiertelna".

Hanna Żudziewicz cierpiała na anoreksję

Tancerka cierpiała na tę chorobę, jednak udało jej się wyjść z anoreksji. Pomogli jej między innymi bliscy: "Ja na szczęście mam wokół dużo cudownych ludzi i najukochańszą rodzinę, dzięki której w miarę szybko wróciłam do normalnego życia. Pisząc ten post, chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że czasami lepiej >>nie wygłaszać swojej opinii<<, bo ona może na prawdę komuś zaszkodzić".

Czy nad programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wisi fatum? I #HOT
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE