Sylwia Bomba  SylwiaPeretti

i

Autor: Akpa

Padły mocne słowa

Gwiazda programu TTV staje w obronie syna Sylwii Peretti?! Prosi internautów o jedno. "Nie ma znaczenia..."

2023-07-18 10:23

Cały czas nie milkną echa tragicznego wypadku na ulicach Krakowa, którego jedną z ofiar był syn znanej z programu "Królowe Życia", Sylwii Peretti. Na jaw co chwilę wychodzą nowe fakty w tej sprawie. Ostatnio głos na ten temat zabrała Sylwia Bomba, bohaterka programu "Googlebox". Zobaczcie, co powiedziała!

Sylwia Bomba to jedna z najbardziej znanych uczestniczek programu TTV, "Googlebox". Ostatnio na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 826 tysięcy osób, przeprowadziła sesję Q&A, czyli odpowiadała na pytania, które zadali jej obserwujący. Nie mogło zabraknąć pytania o tragiczny wypadek na ulicach Krakowa, w którym zginął syn jej koleżanki, Sylwii Peretti. Gwiazda "Googlebox" tak skomentowała całą tragedię.

Sylwia Bomba staje w obronie koleżanki! "Nie ma znaczenia, czyja to była wina"

Podczas sesji pytań i odpowiedzi jedno z nich dotyczyło piątkowego wypadku, w którym zginęło czterech młodych mężczyzn, w tym syn jej koleżanki.

- Nie mam pojęcia, jakiej ludzie oczekują ode mnie odpowiedzi. Słuchajcie, nie wyobrażam sobie na świecie większej tragedii niż śmierć swojego własnego dziecka. Nie mam nawet słów, którymi mogłabym wyrazić współczucie dla Sylwii. Nie wyobrażam sobie, jaką ona teraz przechodzi tragedię - powiedziała.

Sylwia Bomba wystosowała też jedną prośbę.

- Moja jedyna prośba jest taka: Dajcie spokój tej rodzinie, dajcie im po prostu przetrwać. Wieczne pisanie artykułów na ten temat też niczemu nie służy i niczemu nie pomaga. Nie ma znaczenia, jaka była przyczyna śmierci, nie ma znaczenia, czyja to była wina. Jest to ogromna tragedia - podsumowała.

Zobacz poniższą galerię: Dramat Sylwii Peretti. Nie żyje syn "Królowej życia"

Królowe życia 10 - zwiastun