Renata Kurczab

i

Autor: AKPA

Top Model

Gwiazda Top Model opublikowała wstydliwe zdjęcia. "Wyglądasz tu tak grubo"

2023-06-25 22:18

Renata Kurczab, gwiazda 3. edycji programu Top Model, opublikowała na Instagramie zdjęcia, których do niedawna bardzo się wstydziła. Wszystko przez wewnętrzny głos, który sugerował jej, że nie wyszła na fotografiach korzystnie. Jednak powiedziała "stop" i przy okazji poruszyła niezwykle ważną kwestię. "Jestem kobietą, moje ciało wiele przeszło!" - napisała Kurczab.

Gwiazda Top Model pokazała zdjęcia, których się wstydziła

Renata Kurczab jest znana widzom z 3. edycji Top Model. Udział w programie otworzył jej drzwi do kariery i do tej pory realizuje się zawodowo jako modelka w licznych kampaniach. Gwiazda Top Model jest również aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu można na bieżąco śledzić jej najnowsze osiągnięcia. Ostatnio Kurczab poruszyła także niezwykle ważną dla kobiet kwestię. Chodzi o postrzeganie swojego ciała i ruch body positive. Do takich przemyśleń nakłoniła modelkę jedna z jej ostatnich sesji zdjęciowych. Jak sama przyznała nie była do końca zadowolona z jej efektów i początkowo wcale nie chciała zamieszczać tych zdjęć., Po prostu się ich wstydziła, a jej wewnętrzny głos krytyki tylko ją w tym utwierdzał. 

"Chciałam się z wami podzielić pewną myślą. Już miałam wstawiać nowe zdjęcia, które ostatnio zrobiłam. Jak wszyscy wiecie, to moja praca od 11 lat. W każdym razie... Myślałam o opublikowaniu tych dwóch, ale usłyszałem ten głos w mojej głowie mówiący "uuu, wyglądasz tu tak grubo", "nie powinnaś tego publikować", "co ludzie powiedzą", "co ludzie o tobie pomyślą", "ty jesteś profesjonalną modelką, powinnaś być w formie!" itd. itd. Cóż. Jestem kobietą, moje ciało wiele przeszło!" - napisała w swoim najnowszym poście na Instagramie Renata Kurczab.

Jak sama wyznała, podczas tej sesji zdjęciowej miała okres, czuła się po prostu źle. Jednak mimo to nie chciała rezygnować z projektu. "Niech moje ciało będzie moim ciałem w tym momencie" - pomyślała Kurczab.

Renata Kurczab ma do kobiet ważny apel

Modelka nie ukrywa, że jej przemyślania sprowadziły się do smutnej prawdy, że w świecie mody nie ma miejsca na "coś pomiędzy" - są modelki bardzo szczupłe albo plus size. A przecież każda kobieta jest inna. Dlatego Renata Kurczab zaapelowała do obserwatorów, aby cenili swoje ciała, takimi jakie są i nie porównywali się z innymi. "Doprowadziło cię to aż do teraz, do miejsca, w którym jesteś teraz. Przytul się i pokochaj siebie, pocałuj swoje ciało. Jesteś piękna bez względu na to, co ludzie myślą lub mówią, ponieważ jesteś sobą, jesteś wyjątkowa i tylko ty znasz prawdziwą siebie" - zakończyła swój wpis Kurczab. 

Joanna Krupa planuje kolejną ciążę?
Listen to "Daria Zawiałow zwraca uwagę na... To zdradziła Pawłowi Wiszniewskiemu! SuperStar" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany