Karolina Pajączkowska w bikini

i

Autor: Instagram/ Karolina Pajączkowska Karolina Pajączkowska w bikini

Dziennikarka wypoczywa z ukochanym

Gwiazda TVP w skąpym bikini dumnie eksponuje ciało. "Trzeba pokazywać, jak wygląda NORMALNE CIAŁO"

2022-12-11 9:02

Karolina Pajączkowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek TVP. Teraz gwiazda telewizji wypoczywa z ukochanym w Tajlandii, co na bieżąco relacjonuje na Instagramie. Teraz Pajączkowska zachwyciła fanów eksponując swoje ciało w skąpym bikini. Okazuje się, że dziennikarka chciała w ten sposób zaprotestować przeciw panującemu kanonowi piękna kobiety. - Trzeba pokazywać, jak wygląda normalne ciało większości kobiet w Polsce - zaznaczyła.

Gwiazda TVP Info pręży ciało w skąpym bikini

Karolina Pajączkowska wypoczywa w Tajlandii. Dziennikarce na wakacjach towarzyszy jej partner, Marcin Nowak. Kilka dni temu para ogłosiła swoje zaręczyny, do których doszło właśnie podczas rajskich wakacji. - W tym roku Mikołaj nie przyniósł mi prezentu... Przyniósł mi najwspanialszego mężczyznę na świecie! - napisała Pajączkowska. Teraz gwiazda TVP pokazała gorące zdjęcia z wakacji. Widać na nich jak Karolina Pajączkowska pręży zgrabne ciało w skąpym bikini. Do serii zdjęć z Tajlandii dołączyła kilka słów od siebie, które są pewnego rodzaju apelem do kobiet. - Niektórzy powiedzą, że nie wypada pokazywać się w bikini. A ja uważam, że trzeba pokazywać, jak wygląda normalne ciało większości kobiet w Polsce. Na przekór fit trendom. Pamiętajmy, że normalność jest wspaniała. Jeśli ludzie dookoła i media społecznościowe oczekują od was wyglądu trenerki albo modelki - sprawa jest prosta. Miejcie to gdzieś - namawia dziennikarka TVP.

Pajączkowska odpowiada na kąśliwy komentarz

Fani są zachwyceni figurą Karoliny i pod postem nie brakuje komentarzy pełnych zachwytu. "Karolinko wyglądasz cudownie. Bardzo piękna" - chwalą obserwatorzy. Na jeden z komentarzy Pajączkowska postanowiła nawet odpowiedzieć. Internauta zarzucił jej, że "dziennikarce nie wypada" pokazywać takich zdjęć. - Nieważne, gdzie pracujemy i co robimy - pamiętajmy, że każdej kobiecie wypada być kobietą! Nawet jeśli cały ten męski świat oczekuje od nas, abyśmy się "zakrywały" i ukrywały naszą kobiecość - odpisała Pajączkowska.

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Karoliny Pajączkowskiej?
Małgorzata Tomaszewska: Dziennikarka nie mogła dojść do siebie po wywiadzie z własnym ojcem!
Nasi Partnerzy polecają