Karolina Pajączkowska

i

Autor: Instagram

Wielka miłość

Gwiazda TVP Info Karolina Pajączkowska zaręczyła się! "Mikołaj przyniósł mi najwspanialszego mężczyznę na świecie!"

2022-12-06 20:34

Karolina Pajączkowska, gwiazda TVP Info, pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Karolina wybrała się w podróż w towarzystwie swojego nowego ukochanego. Jest nim dziennikarz, wydawca i korespondent TVP World Marcin Nowak. To właśnie z 40-latkiem jakiś czas temu relacjonowała wojnę w Ukrainie. "W tym roku Mikołaj nie przyniósł mi prezentu... Przyniósł mi najwspanialszego mężczyznę na świecie!" - napisała Pajączkowska.

Romantyczna wycieczka i zaręczyny

Dziennikarka TVP wybrała się w podróż z ukochanym, który również związany jest ze światem mediów. Para miała okazję m.in. odwiedzić sanktuarium dla słoni. Pajączkowska aktywnie działa na Instagramie, gdzie relacjonuje m.in. życie zawodowe i prywatne. Ostatnio pochwaliła się ujęciami z egzotycznych wakacji w Tajlandii. "W tym roku Mikołaj nie przyniósł mi prezentu... Przyniósł mi najwspanialszego mężczyznę na świecie!" - napisała dziennikarka. Wybranek Pajączkowskiej - Marcin Nowak jest wydawcą i dziennikarzem TVP World, to m. in. z nim pracowała na Ukrainie.

Karolina Pajączkowska pochodzi z Radomska, swoją karierę rozpoczęła od modelingu i konkursów miss, miała krótka przygodę w programie "Top Model", wzięła też udział w konkursie piękności Miss Intercontinental 2011. Pajączkowska ma już kilkuletniego syna z pierwszego małżeństwa. 

Sonda
Lubisz Karolinę Pajączkowską?
Najtańsze wakacje w 2022 roku
Nasi Partnerzy polecają