Ukraińska baśń już na ekranach!

Gwiazdy na premierze "Mavka i strażnicy lasu". Roxie jak wydekoltowana rusałka, Tomaszewska w kowbojskiej stylizacji [GALERIA ZDJĘĆ]

2023-07-28 12:30

W czwartek, 27 lipca, miała miejsce uroczysta premiera filmu animowanego "Mavka i strażnicy lasu". Na pokazie pojawiło się sporo gwiazd, ponownie w ciekawych stylizacjach. Po szalonej cukierkowo-różowej premierze Barbie przyszedł czas na barwy lasu. Uwagę wszystkich przyciągała zdecydowanie Roxie Węgiel. W pięknej długiej sukni i rozpuszczonych włosach wyglądała jak leśna rusałka. Może nieco zbyt wydekoltowana, jak na premierę filmu dla dzieci.

"Mavka i strażnicy lasu" to baśniowa opowieść w reżyserii Olehga Malamuzha oraz Oleksandry Ruban. Film powstał na podstawie powieści Łesii Ukrainki „Pieśń lasu”. Ukraińska produkcja zawiera wiele odniesień do folkloru słowiańskiego. Historia Mavki - mitycznej strażniczki, która chroni las przed zakusami chciwej księżniczki Kyliny przede wszystkim opowiada o relacji człowieka z naturą. 

Gwiazdy na premierze "Mavki i strażników lasu"

Pokaz premierowy zgromadzi spore grono celebrytów. Wśród nich prym wiodła z pewnością Roksana Węgiel, która użyczyła swego głosu tytułowej postaci i zaśpiewała piosenkę promującą film w Polsce. Roksanie towarzyszył Kevin Mglej. Pojawili się również: Katarzyna Burzyńska, Małgorzata Tomaszewska  z synem, Paweł i Eliza Trybała z córkami, Agnieszka Mrozińska, Alex Mroziński, Milena Rostkowska-Galant, Kamil Bijoś i Anna Lewandowska.

Premierowe stylizacje gwiazd

Roxie Węgiel była prawdziwą gwiazdą tej premiery, w długiej, białej, powłóczystej sukni i rozpuszczonych włosach wyglądała jak prawdziwa leśna wróżka. C Wraz z narzeczonym ubranym w jasny garnitur przypominali młodą parę, bo biała sunia piosenkarki przypominała ślubną. Wyglądała świetnie, ale czy odpowiednio na premierę filmu dla dzieci. Część internautów zarzuciła jej zbytnie epatowanie ciałem. Odważne stylizacje młodej gwiazdy coraz częściej są przedmiotem internetowych dyskusji. 

Z kolei Małgosia Tomaszewska, która na premierę przyszła z synkiem Enzo, postawiła na stylizacje jak z westernu. Wybrała na ten dzień skórzany komplet i kowbojki. Na szyi miała przewiązaną bandanę, brakowało jej jedynie kowbojskiego kapelusza. Paweł i Eliza Trybała postawili na stylizacje w zieleni, ich córeczki do zielonych spódnic i jasnych koszulek dobrały kwieciste opaski, które wyglądały jak słowiańskie wianki. Kasia Burzyńska do tematyki filmu nawiązała oryginalnym makijażem.

Roxie Węgiel o zmianie wizerunku. Po osiemnastce dużo się zmieniło!
Sonda
Czy Roskana Węgiel przegięła ze strojem?