Ale wyglądali!

Gwiazdy na premierze w 6. piętrze. Wojewódzki pokazał się z nową partnerką

2022-10-03 11:33

Sobotnia premiera w Teatrze 6. piętro przyciągnęła wiele gwiazd. Na salonach królowały sławy znane głównie z anteny TVN, ale swoją obecnością Michała Żebrowskiego (50 l.) zaszczycił także Rafał Trzaskowski (50 l.). Uwagę zwracał również Kuba Wojewódzki (59 l.), który na event przyszedł z Anną Markowską (30 l.).

Na premierze w teatrze Michała Żebrowskiego zjawiła się niemal cała śmietanka towarzyska. Nie zabrakło jego żony Aleksandry Żebrowskiej, Moniki Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego, Cezarego i Edyty Pazurów, Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej, Julii Pietruchy, Janusza Gajosa, Anny Głogowskiej, Marii Winiarskiej czy Aleksandry Popławskiej, a także Rafała i Małgorzaty Trzaskowskich.

Kto wyglądał najlepiej? Uwagę fotoreporterów zwracał także Kuba Wojewódzki, któremu towarzyszyła znana z "Top Model" Anna Markowska. Od pewnego czasu w przestrzeni publicznej pojawiały się plotki na ich temat. Sugerowano, że łączy ich coś więcej, a nawet są parą. Wspólne pojawienie się na premierze w spektaklu "Bliżej" tylko podsyciło te spekulacje.

Obejrzyj zdjęcia w naszej galerii.

Sonda
Czy cenisz Kubę Wojewódzkiego jako dziennikarza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają