Co za stylizacje!

Gwiazdy na urodzinach popularnej marki. Halejcio jak orientalna księżniczka, Kubicka cała w wiśniach, Sablewska w gajerze, jak po bracie pakerze

2023-08-18 14:41

W czwartek, 17 sierpnia, w godzinach wieczornych, jedna ze znanych marek organizowała w Warszawie event urodzinowy. Mimo zniechęcających upałów, na imprezie pojawiła się śmietanka towarzyska warszawy. Gwiazdy chętnie pozowały do zdjęć, a kreacje niektórych wprost wymagają komentarza. Z tłumu z pewnością wyróżniały się Klaudia Halejcio, Sandra Kubicka i Maja Sablewska - każda na swój oryginalny sposób.

Gwiazdy na urodzinach popularnej marki

Warszawscy celebryci bawili się w czwartkowy wieczór na imprezie zorganizowanej przez popularną markę z okazji urodzin. Gwiazdy dopisały, więc na ściance było wprost tłumnie. Zwłaszcza, ze wiele z nich postarało się o wyjątkowe kreacje na ten niezwykle gorący - nie tylko w przenośni - wieczór. Na urodzinach pojawiła się m.in. Klaudia Halejcio, Agnieszka Hyży, Anna Markowska, Wiktoria Gąsiewska, Sandra Kubicka, Karolina Gilon, Maja Sablewska. Nie zabrakło też panów, wśród nich wypatrzyliśmy Barona, Dawida Wolińskiego czy Roberta Kupisza. Ich stylizacje również przyciągały wzrok, ale najpierw parę słów o paniach.

Halejcio jak orientalna księżniczka, Kubicka cała w wiśniach, Sablewska utonęła w marynarce

Nasze serce skradła Klaudia Halejcio - jej dwuczęściowa błękitna kreacja była elegancka, a jednocześnie bardzo strojna. Jeśli chodzi o fason celebrytka postawiła na prostotę - krótki top bez rękawów i długą, prostą spódnice z rozcięciem. Robotę jednak zrobiła tkanina w piękny połyskujący wzór. Orientalne printy nadały charakteru sukni, a opalona skóra Klaudii wyglądała przy tych kolorach naprawdę rewelacyjnie. Sandra Kubicka zaskoczyła z kolei obcisłą mini z materiału w wisienki.

Agnieszka Hyży i Karolina Gilon wybrały sukienki w mocnym czerwonym kolorze - nie dało się ich przeoczyć. Z kolei Wiktoria Gąsiewska postawiła na lekki wakacyjny look z długą, jasną sukienką w stylu boho, rozpuszczonymi włosami i świetlistym makijażem. Najbardziej zadziwiła nas stylizacja Mai Sablewskiej, która na tę okazję wybrała bardzo obszerny, czarny garnitur. Marynarki z szerokimi ramionami są w tym roku bardzo modne, ale drobne ramiona Mai niemal tonęły w szerokim kroju jej okrycia. Wyglądało to trochę tak, jakby pożyczyła ją od bardzo przypakowanego brata lub chłopaka.

Zobacz w galerii zdjęcia gwiazd z tej imprezy

Maja Sablewska u Jaruzelskiej o FALI HEJTU: „PRZEŻYŁAM TO…”