Gwiazdy i goście imprezy charytatywnej Vivat Mama, Tata i pokazu mody Modena

i

Autor: Materiały prasowe i Akpa

Piękna idea!

Gwiazdy zostały modelkami w szczytnym celu! Relacja z gali "Vivat Mama, Tata"!

2022-07-27 21:05

Trzy pokazy mody z udziałem gwiazd i recitale fantastycznych wokalistek. Za nami charytatywna impreza z cyklu "Vivat Mama, Tata". Liczba artystek, które wzięły w niej udział jest imponująca.

W centrum konferencyjnym ADN na terenie Browarów Warszawskich odbyła się gala "Vivat Mama, Tata". XV edycja miała zupełnie inny charakter niż poprzednie, z których dochód w całości przeznaczony był na pomoc chorym dzieciom. Tym razem pomocy potrzebuje pomysłodawczyni i organizatorka dorocznej imprezy, dziennikarka Małgorzata Puczyłowska, która w lutym 2020 roku na skutek pożaru straciła dorobek życia. W trakcie wieczornej gali można było usłyszeć hit Marleny Drozdowskiej „Radość o poranku”, soulowe, mocne brzmienia w wykonaniu Moniki Jarosińskiej oraz autorskie piosenki Katarzyny Węglarz i Beaty Bełtowskiej, znanych też jako Beti i Rara.

W charytatywnych pokazach mody udział wzięły znane aktorki i dziennikarki, które od lat współpracują i przyjaźnią się z Małgorzatą Puczyłowską. Anna Korcz, Olga Borys, Magdalena Górska, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Martyna Kliszewska, Eliza Gwiazda, Laura Samojłowicz, Divine Kitenge-Martyńska, Dominika Micaela Crasto i Malwina Kowszewicz zaprezentowały się w sportowych i koktajlowych outfitach polskich marek Mis Mis Katarzyny Zakrzewskiej, Modena oraz La..Mu. Na wybiegu królowała moda casualowa, w soczystych kolorach z motywem kwiatowych i zwierzęcych printów. Mix klasyki z nowoczesnością, podkreślający kobiecość. Anna Korcz w koralowej czerwieni i kobalcie wyglądała niezwykle kobieco. Podobnie zresztą, jak Magdalena Górska, która może pochwalić się zgrabną sylwetką, czy dawno niewidziana Olga Borys.

Fotoreporterów zachwyciła również Sylwia Wysocka, która po raz pierwszy od niemal półtora roku pojawiła się na medialnej imprezie. Wszyscy goście mogli wziąć w loterii charytatywnej, z której dochód został przeznaczony na pomoc Małgorzacie Puczyłowskiej. W pomoc zaangażowali się sponsorzy i przyjaciele, którzy szeroko otworzyli serca. 

Małgosia jest cudowną osobą, która zainspirowała mnie do tego, żebym śpiewała. To w dużej mierze dzięki niej stoję na scenie i robię to, co kocham. To wspaniała osoba, która niejednokrotnie pomagała innym. Dziś to ją trzeba wesprzeć - przyznała Monika Jarosińska. 

Z Małgosią znamy się od lat i nie wyobrażam sobie, żeby być obojętnym na to, co ją spotkało, szczególnie, że ona zawsze miała serce, jak na dłoni - dodała Olga Borys. 

W roli prowadzących wystąpili aktor Jakub Przebindowski i dziennikarka Martyna Rokita. W pokazach mody wziął również aktor Andrzej Olszewski z synkiem.

Janusz Onufrowicz autor powieści kryminalnej „Szczątki”: Porzuci aktorstwo dla pisania książek?
Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?
Nasi Partnerzy polecają