Klaudia Halejcio

i

Autor: AKPA

Szokujące słowa!

Halejcio nie wytrzymała. Masakruje i odradza wakacje nad polskim morzem. Powiedziała, dla kogo Bałtyk będzie dobrą opcją!

2023-07-18 15:24

Klaudia Halejcio (32 l.) po wakacjach w Grecji wybrała się na kilka nad polskie morze. Po raz kolejny przyjechała z wypadu nad Bałtyk niezadowolona i odradza wszystkim ten kierunek. Wszystko przez to, że jest tam bardzo drogo, a pogoda nie rozpieszcza. Jak twierdzi, ilekroć pojawi się na północy Polski, słońce chowa się za chmurami. Zasugerowała nawet, że może być barometrem dla tych, którzy wybiorą jednak tę destynację i poleca nie wybierać się tam wtedy, kiedy ona sama tam jest.

Klaudia Halejcio wywróży pogodę nad morzem?

W rozmowie z Jastrząb Post Klaudia Halejcio rozwinęła tę myśl: "Zawsze, gdy ja jestem nad morzem, nie jedźcie. Ja jeszcze nigdy w życiu, gdy byłam nad polskim morzem, nie miałam pogody. Nigdy nie zanurzyłam tam więcej niż kostkę u stopy. Jeśli planujecie wydać tak duże pieniądze, żeby tam pojechać, sprawdźcie mój Instagram, czy tam nie jestem". Zdumiewająca troska o kieszenie fanów mogła pojawić się stąd, że celebrytkę przeraziły ceny w nadmorskich miejscowościach. Sama gwiazda nie musi się zbytnio martwić wakacyjnymi wydatkami, ale ma świadomość wartości pieniądza.

Halejcio odradza wakacje nad Bałtykiem 

I trudno nie przyznać jej racji. Jeśli ktoś zbiera cały rok na wymarzony tydzień czy dwa urlopu, może być zawiedziony niestabilną pogodą nad Bałtykiem. Pod tym względem, nawet wakacje w skromnym pensjonacie mogą okazać się wydatkiem ponad miarę dla wielu zwykłych ludzi. "Polskie morze jest po prostu dla ludzi, którzy nie lubią pogody, lubią luksusowe wakacje, przynajmniej takie mam poczucie, patrząc, na to, co dzieje się w moim portfelu" - tak Halejcio komentuje absurdalność sytuacji.

Celebrytka doradza góry lub Mazury. Sama również znalazła słońce

Klaudia ma sposób na niepogodę nad morzem. Doradza, by po prostu tam nie jechać, wybierając za to tereny górskie lub Mazury. Jak twierdzi, tam zawsze jest co robić. Sama zaś znalazła w końcu nieco upragnionego słoneczka, jednak nie zdradziła gdzie: "Wakacyjny vibe jest w powietrzu! Nareszcie znalazłam słońce! Po ostatnich podróżach przez miejsca, gdzie brakowało promieni, cieszę się każdym kawałkiem gorącego słońca".

Zobacz galerię: Kim jest narzeczony Klaudii Halejcio?

Ile kosztuje ryba nad morzem? Pierwsza Zmiana VOX FM sprawdza aktualne ceny
Sonda
Wybierasz wakacje nad morzem czy w górach?