Ale ma samochód!

Klaudia Halejcio wozi się Lamborghini za 2 mln złotych! Dobrała auto pod kolor butów [ZDJĘCIA]

2023-04-28 4:20

Taka to pożyje. Klaudia Halejcio (33 l.) nie tylko mieszka w willi za 9 mln złotych, ale wozi się po mieście luksusowym sportowym autem, które na każdym zrobi wrażenie. Celebrytka dobiera nawet kolor butów do swojej fioletowej strzały. A może to auto dobiera do butów?

Klaudia Halejcio jest łatwo zauważalna na warszawskich ulicach. Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” i zabawnych internetowych nagrań zawsze jest stylowo i barwnie ubrana. A do tego przemieszcza się imponującym fioletowym Lamborghini Huracan Performante, które przyspiesza do setki w niecałe 3 sekundy.

Samochód Klaudii Halejcio

Niskie auto z równie niskim zawieszeniem średnio nadaje się do jazdy stołecznymi ulicami, ale Klaudia Halejcio świetnie sobie w nim radzi. I to w szpileczkach z piórkami, w których ostatnio prowadziła samochód.

Klaudia Halejcio ma na sobie majątek

Reszta jej stylizacji również robiła wrażenie – aktorka miała na sobie kurtkę jeansową marki La Mania za 760 zł, a całość dopełniły okulary Burberry za 1200 zł i torebeczka Louis Vuitton za ponad 10 tys. zł.

Nie da się ukryć, że Klaudia kwitnie. Żyje jak w bajce, dwa lata temu po raz pierwszy została mamą, a do tego niedawno zaręczyła się z ojcem swojej pociechy - przedsiębiorcą Oskarem Wojciechowskim (31 l.).

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62
Sonda
Czy uważasz, że Klaudia Halejcio jest dobrą aktorką?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają