Halina Kowalska błaga o pomoc. Seksbomba PRL tonie w długach. Wszystko przez męża

2023-03-24 6:37

Halina Kowalska (83 l.) i Włodzimierz Nowak (†80 l.) spędzili ze sobą 64 lata. Gwiazda "Nie lubię poniedziałku" i "Alternatywy 4" bezgranicznie ufała mężowi. Jednak po jego śmierci okazało się, że mężczyzna wziął bez jej wiedzy ogromną pożyczkę w banku. Aktorka w rozmowie z "Super Expressem" wyznaje, że jest przerażona. - Błagam o pomoc. Boje się, że komornik zabierze mi wszystkie pamiątki - mówi. Znamy szczegóły.

Halina Kowalska i Włodzimierz Nowak zakochali się w sobie bez pamięci i szybko zostali małżeństwem.

Mieliśmy prawie po 18 lat, kiedy się poznaliśmy. Zaczepił mnie, gdy szłam z koleżanką po ulicy i zapytał czy może dołączyć. Zgodziłam się. Usiedliśmy w parku na ławeczce i staliśmy się parą. Ja mu od razu powiedziałam: „Nie dotkniesz mnie, chyba że zostanę twoją żoną”. Szybko się oświadczył. Dwa miesiące brakowało do tych 18 lat, więc musieliśmy zaczekać. Byłam w niego zapatrzona i całe życie byłam mu wierna – powiedziała ostatnio w programie "Gwiazdy w Skolimowie".

Wzięli ślub kościelny w domu opieki

Małżonkowie trzy lata temu zdecydowali się na przeprowadzkę do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. W listopadzie 2021 roku wzięli nawet ślub kościelny, który odbył się w domu opieki. Niestety, niedługo po ceremonii mężczyzna zmarł.

Halina Kowalska ma ogromne długi

Po śmierci Nowaka serce pani Haliny pękło. Po pierwsze z powodu straty ukochanego, a po drugie, z powodu sekretów jakie ukrywał.

- Mąż był chory i zaciągnął pożyczkę w wysokości 30 tys. zł, a ja muszę to teraz spłacić. Nie powiedział mi o naszych problemach finansowych. Nie chciał mnie martwić. Kochał mnie - mówi nam Kowalska.

Aktorka boi się, że straci wszystko

Seksbomba PRL obawia się, że komornik zapuka do jej drzwi.

- Boję się, że może wkroczyć do mnie komornik i zabierze mi wszystkie moje pamiątki po mężu i rodzicach, które są bliskie mojemu sercu - mówi.

Gwiazda prosi o pomoc

Artystka, która niemalże całą swoją emeryturę przeznacza na pobyt w domu opieki, nie ma z czego spłacić długu męża.

- Zwracam się do państwa o pomoc w spłaceniu tego długu. Jest mi bardzo ciężko i sama nie dam rady - dodaje zasmucona.

Pomóc można wysyłając wpłaty na poniższe konto:

ZASP Dom Artystów Weteranów Scen Polskich

PKO Bank Polski

Nr. konta: 84 1020 1026 0000 1102 0386 9864

Tyt. przelewu: Dla Haliny Kowalskiej-Nowak

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki