Halina Mlynkova o odejściu z zespołu

i

Autor: AKPA Wstrząsające kulisy rozstania Mlynkovej z zespołem

Halina Mlynkova po latach zdradza wstrząsające kulisy odejścia z Brathanków. To się w głowie nie mieści!

2021-10-08 13:28

Halina Mlynkova zyskała popularność jako wokalistka zespołu Brathanki, który wylansował takie przeboje jak "Czerwone korale" czy „W kinie, w Lublinie - kochaj mnie". Po pięciu latach rozstała się z kapelą z "powodów osobistych". W programie "Taka jak Ty" ujawniła właśnie szokujące fakty z przeszłości.

Zespół Brathanki był na szczycie, a ich piosenki podbijały listy przebojów. Wtedy nieoczekiwanie Halina Mlynkova zdecydowała się jednak na odejście. Zapytana czy to z powodu ciąży odpowiedziała: – Tylko dlatego, że się zakochałam i zaszłam w ciążę nie opuściłabym Brathanków. Poszło o coś więcej, ale nie chcę do tego wracać. Ten etap życia jest dla mnie dawno zamknięty - mówiła w 2011 roku. Do tematu rozstania z zespołem wracała niechętnie. W 2014 roku w "Twoim Stylu" mówiła tak: – Wyrzucili mnie, bo zaszłam w ciążę. Najgorsze było to, że dowiedziałam się o tym z wytwórni. Zadzwoniłam, bo mieliśmy kręcić teledysk. Okazało się jednak, że nagranie jest odwołane. Chcieli jeszcze, żebym znalazła wokalistkę na swoje miejsce i przedstawiła ją na festiwalu w Sopocie. Tego było za wiele - czytamy.

Emil Stępień staje w obronie Dody! Ich konflikt to reklama filmu? Mocne słowa Biedrzyńskiej

Zobacz galerię zdjęć "Halina Mlynkova zaręczyła się i chudnie" poniżej

W programie "Taka jak Ty" w TVP Kobieta Halina opowiedziała o nowej miłości, synku, który niedawno przyszedł na świat, ale też wróciła do rozstania z zespołem. Zdradziła szokujące fakty.

- Od początku byłam zdecydowana, że to była dobra decyzja, więc nigdy nie miałam takich wątpliwości, nie chciałam powrotu. - mówiła o odejściu w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem, dodając przy tym, że kiedy członkowie zespołu dowiedzieli się, że jest w ciąży poprosili ją o "stałe odejście". - Powiedziała mi to szefowa wytwórni. Wtedy jeszcze po całej wytwórni krążył mail. Mieliśmy managerkę, która powiedziała o tym chłopakom, chociaż prosiłam ją, żeby nie mówiła, że jestem w ciąży na tak wczesnym etapie. Wystosowała mail w którym napisała, że jestem bezczelna, że zaszłam w ciążę, że co to za nieodpowiedzialne zachowanie. Wszyscy go sobie wysyłali... Ona pracowała z nami 3 miesiące i uznała się za Boga tego zespołu- dodaje. 

Więcej w rozmowie, która już od soboty będzie dostępna na TVP VOD oraz w TVP Kobieta.

To może być walka dekady! Doda i Edyta Górniak pobiją się w Fame MMA?

Wywiad z Haliną Mlynkovą
Sonda
Pamiętasz zespół Brathanki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE