Halina Mlynkowa urodziła! Zdradziła szczegóły porodu oraz imię! Ogromna różnica wieku między braćmi

2021-07-02 13:53

Halina Mlynkowa (44 l.) nie posiada się ze szczęścia. We wtorek przyszedł na świat jej drugi synek, którego tatą jest muzyk Marcin Kindla (41 l.). Maluch jest okazem zdrowia, a dumna mama jest wdzięczna lekarzom za opiekę. Swoją radością postanowiła podzielić się w sieci. Przy okazji zwróciliśmy uwagę na ogromną różnicę wielu między synami Halinki Mlynkovej. Braci dzieli aż 17 lat!

„We wtorek, 29.06 o godzinie 9.05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr Kuźlika przyszedł na świat LEO. Jeszcze teraz, kiedy to piszę, lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za 9 miesięcy opieki nad maluchem dr Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu. Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema” – napisała szczęśliwa Mlynkova na Instagramie.

Gwiazda jest też mamą Piotra (17 l.) z małżeństwa z Łukaszem Nowickim (48 l.).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE