Halinka Młynkowa ogłasza rozstanie

i

Autor: AKPA/Podlewski Halinka Młynkowa ogłasza rozstanie

Rozpoczyna nowy etap

Halinka Młynkowa ogłasza rozstanie. Wokalistka wydała oświadczenie i rozpoczyna nowy etap

2022-10-05 14:58

W życiu Haliny Mlynkovej (45 l.) szykują się duże zmiany. Wokalistka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym ogłosiła rozstanie zawodowe. Mlynkova poinformowała, że rozpoczyna nowy etap w swojej karierze.

Halina Mlynkova jest kompozytorką, autorką tekstów oraz piosenkarką. Od niemal dwóch dekad (ściślej mówiąc, od 2003 roku) jest ona solistką, zaś wcześniej, w latach 1998-2003, była wokalistką zespołu Brathanki. Jej głos pojawiał się w takich przebojach jak "W kinie, w Lublinie" czy też "Czerwone korale". Halina Mlynkova wydała cztery solowe albumy - "Etnoteka", "Po drugiej stronie lustra", "Życia mi mało" oraz "Adeste Fideles". Ostatni z nich ujrzał światło dzienne w 2021 roku. 

Prywatnie Mlynkova jest mamą dwójki dzieci. Jej pierworodny syn to 18-letni Piotr, który jest owocem związku z aktorem i prezenterem Łukaszem Nowickim. W 2015 roku gwiazda wyszła za Leszka Wronkę, jednak w 2020 roku rozstali się. Następnie związała się z Marcinem Kindlą, z którym ma drugiego syna - urodzonego w czerwcu 2021 roku Leo

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Haliny Mlynkovej przyszedł czas na kolejne zmiany. Na instagramowym profilu artystki pojawiło się oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu zawodowym ze swoją dotychczasową agencją impresaryjno-koncertową i nawiązaniu współpracy z nową agencją. Obsługą koncertów Haliny Mlynkovej zajmie się jej ukochany, Marcin Kindla, wraz ze swoją ekipą. Prowadzi on agencję, pod skrzydła której trafili tacy artyści jak Sanah, zespół Tulia czy Natalia Zastępa. 

"Chciałam Wam powiedzieć, że w moim życiu zawodowym nastąpiły duże zmiany. Nasze drogi z Joasią Gajewską, JGMusic rozchodzą się. Od dziś rozpoczynam współpracę z KMevents, Kindla Music, czyli z Marcinem Kindla i jego ekipą", poinformowała w oświadczeniu na Instagramie.

W dalszej części wpisu Halina Mlynkova podziękowała dotychczasowej agentce za owocną współpracę oraz zaprosiła fanów na trasę koncertową, która rozpocznie się jeszcze w październiku 2022 roku - otworzy ją koncert w Świętochłowicach. 

Sonda
Lubisz muzykę Halinki Mlynkovej?