Herbuś odpowiada Wellman. Riposta wbija w fotel, przesadziła?

2021-09-19 16:24
Edyta Herbuś- dziecko i ślub? Dlaczego nie
Autor: instagram Edyta Herbuś- dziecko i ślub? Dlaczego nie

Edyta Herbuś jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Aktora na bieżąco relacjonuje swoje życie, pokazując lepsze i gorsze chwile. Teraz postanowiła odgryźć się Dorocie Wellman, która ostatnio skrytykowała takie zachowanie. Nawet fani nie są zachwyceni odpowiedzią tancerki.

Edyta Herbuś umieściła na swoim Instagramie obszerny post, w którym odpowiada na ostre słowa Doroty Wellman (dokładną wypowiedź dziennikarki możecie przeczytać tutaj). - Moja babcia zawsze powtarza: nie rób DRUGIEMU, co TOBIE niemiłe. Może dlatego, dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki, zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania – napisała gwiazda. Zaprosiła też dziennikarkę do wspólnego działania na rzecz przyrody, a konkretnie sadzenia drzew. - Po co tracić czas na medialne obrabianie tyłka innym?! Lepiej ruszyć własny i zrobić coś pożytecznego. Matka natura nas wzywa – stwierdziła. Internautom jednak nie przypadło do gustu zakończenie posta, w którym Edyta Herbuś nawiązała do popularnego sloganu reklamowego słynnego batonika. - Nie mogę obiecać ci na przywitanie bukietu narcyzów, bo jesteśmy poza sezonem, ale na pewno przywiozę ci w prezencie Snickersa! – zażartowała. Dowcip jednak bardziej rozzłościł niż rozśmieszył obserwatorów jej konta. „Pani Edyto ten snickers w moim odczuciu bardzo niefajny. Zrobiła Pani to samo...”, „Pani Edytko, SNICKERSA to raczej Pani powinna zjeść, serio! SMACZNEGO „, „Lubię panią, ale snilers był niepotrzebny” – czytamy w komentarzach. Czyżby tym razem Edyta Herbuś przesadziła?

Zobacz: Edyta Herbuś bez stanika w ekstazie. Zakrywa ją tylko maleńki kocyk [ZDJĘCIA]

Sonda
Która gwiazda ma rację?
Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE