Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA

Michał Wiśniewski podpadł PiS! Jego nowy kawałek doprowadzi rząd do FURII?! Ciary przechodzą [WIDEO]

2021-12-04 18:17

Ich Troje z Michałem Wiśniewskim na przestrzeni ponad 20 lat działalności rozpoznawane stało się z powodu wielu hitów. Członkowie zespołu przeżywali niemałą ilość kryzysów, a skład Ich Troje zmieniał się wielokrotnie. I tak, po wielu latach radzenia sobie z podobnymi trudnymi sytuacjami, Michał Wiśniewski wraz z byłą żoną – Anią Świątczak, powrócili z nową piosenką! Stworzyli hymn AgroUnii, czym na pewno podpali PiS. Ciary przechodzą, gdy się tego słucha.

Zespół Ich Troje karierę rozpoczął w 1995 roku. Na przestrzeni lat występowało w nim wiele kryzysowych sytuacji oraz zmian w składzie zespołu. W niedawnym czasie do Ich Troje powróciła wokalistka – Ania Świątczak, była żona Michała Wiśniewskiego. Świątczak opuściła ówczesnego męża dla ich kolegi z zespołu – perkusisty, Michała Żeńcy.

Niedawno byli małżonkowie postanowili wybaczyć sobie błędy z przeszłości, aby kontynuować walkę sprzed lat. Ich Troje pełne zapału powróciło do działania, z hymnem AgroUnii. W refrenie piosenki pt. „Jak noc i świt” usłyszeć możemy następujące słowa: „Oni i my, jak noc i świt; Gdy już zmęczone gwiazdy bledną; Inni dla siebie obcy zbyt; Żeby powiedzieć zdanie jedno; (...); Choć nie umiemy razem żyć, dziwnie jesteśmy połączeni. Gdy każde słowo dzieli na dwa; Polska jest tobą, Polska to ja; Gdy każdy swoją melodię gra; Polska jest tobą, Polska to ja.”

Teledyskiem piosenki są zmontowane nagrania z kilku rolniczych protestów. Klip zawiera udokumentowane marsze z ostatnich kilku lat. Na ten moment piosenka odsłuchana została ponad 27 tys. razy.

Hymn stworzony przez zespół Ich Troje wywołał w odbiorcach mieszane uczucia. Jedni chwalą podjęte przez twórców działania, inni doszukują się negatywnych aspektów piosenki i klipu lub też krytykują samego wokalistę. Coś czujemy, że nowy kawałek Michała Wiśniewskiego może doprowadzić rząd do furii.

Sonda
Co sądzisz o nagraniu hymnu AgroUnii przez Michała Wiśnieskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają