Barbara Kurdej-Szatan na własnym weselu otwierała KOPERTY od gości! Powalające doniesienia!

i

Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan o problemach w małżeństwie

Barbara Kurdej-Szatan o problemach w małżeństwie. Wstrząsające doniesienia. Padły słowa o rozwodzie!

2021-12-04 16:05

Niedawno światło dzienne ujrzała biograficzna książka Barbary Kurdej-Szatan. Jednym z ciekawych szczegółów opisywanych w książce jest fakt, że celebrytka rozważała rozwód ze swoim mężem! Para niełatwo radziła sobie z kłótniami, przez co Basia Kurdej-Szatan myślała o rozstaniu. Nie chciała jednak skazywać dziecka na przeżywanie rozwodu rodziców. Dobro córki przedłożyła nad problemy w związku.

Biograficzna książka Barbary Kurdej-Szatan ukazuje fanom nieznane dotąd oblicze aktorki. W „Jak to się stało” opisuje ona siebie z przeszłości jako typ imprezowiczki, eksperymentującej z alkoholem i narkotykami. Książka mówi również o pierwszym razie celebrytki, z dwa lata starszym chłopakiem.

Problemy w swoim związku, Kurdej-Szatan opisuje w książce następująco:

W najgorszych momentach, podczas kłótni, w złości. Nie chciałam rozwodu, ale miałam takie myśli. Przez to, że tak się mijaliśmy, jeżeli chodzi o charakter, podejście do życia, patrzenie na świat. Miałam wtedy wrażenie, że jednak do siebie nie pasujemy i że widocznie za szybko się pobraliśmy

Gwiazda postanowiła jednak spróbować naprawić związek, zamiast kończyć go rozwodem. Pod uwagę brała bowiem przede wszystkim dobro córki.

Byłoby to dla mnie trudne, bo jestem z pełnej rodziny i wiem, jak mnie to ukształtowało i jak było dla mnie ważne. Nie chciałam fundować Hani takiej traumy – podkrśla Barbara Kurdej-Szatan

Los pary potoczył się dalej. Obecnie są oni w małżeństwie od dekady, a w zeszłym roku zostali rodzicami po raz drugi.

Sonda
Czy Barbara Kurdej-Szatan jest dobrą aktorką?
SuperNova LIVE: To był rok w Radiu SuperNova
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany