Ida Nowakowska zrobiła TO w telewizji! Fani są w szoku!

i

Autor: akpa Ida Nowakowska zrobiła TO w telewizji! Fani są w szoku!

Ida Nowakowska z nową fuchą. Powołał ją do niej minister kultury Piotr Gliński

2022-07-03 21:35

Kariera Idy Nowakowskiej nie zwalnia tempa i gwiazda pnie się coraz wyżej w hierarchii TVP. Tym razem prezenterka "Pytania na śniadanie" została ambasadorką Korpusu Solidarności. Jak sama przyznała nowa funkcja jest dla niej ogromnym zaszczytem i nobilitacją. Celebrytka wyróżnienie z rąk ministra kultury Piotra Glińskiego. Ma czym będzie polegała jest nowa rola?

Ida Nowakowska to zdecydowanie jedna z największych gwiazd TVP. Złośliwi nazywają ją ulubienicą Jacka Kurskiego. Od 2018 roku kiedy to tancerka przeszła do TVP zdążyła poprowadzić wiele programów. W 2019 dołączyła do "Pytania na śniadanie", była także jurorką "Dance Dance Dance", "The Voice of Poland". Ponadto prowadziła finały Eurowizji dla dzieci i Wakacyjną Trasę Dwójki. Teraz została powołana na Ambasadora Korpusu Solidarności, a nominację przyjęła z rąk ministra kultowy Piotra Glińskiego. 

Zobacz także: Edyta Górniak rezygnuje z "The Voice of Poland". Wszystko przez Justynę Steczkowską?

- To niezwykle ważna rola być ambasadorem tak ważnej misji! Korpus Solidarności to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą - środowisko wolontariuszy, koordynatorów wolontariatu, otoczenie wolontariatu, niezwykli ludzie! Korpus jest miejscem dla wszystkich zaangażowanych w ideę wolontariatu długoterminowego - osób w różnym wieku, z różnych środowisk, dla tych którzy podzielają podobne wartość takie jak solidarność, szacunek, dobro wspólne, uczciwość i kierują się umacnianiem solidarności międzyludzkiej - napisała na Instagramie Ida Nowakowska. 

Ścieżka rowerowa nagle ślepo się urywa. Bubel po otwarciu metra na Bemowie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają