Ida Nowakowska żegna się z "Pytaniem na Śniadanie". Ciężarna prezenterka otrzymała mnóstwo prezentów!

2021-05-06 16:23
Ida Nowakowska żegna się z Pytaniem na Śniadanie. Ciężarna prezenterka otrzymała mnóstwo prezentów!
Autor: AKPA Ida Nowakowska żegna się z "Pytaniem na Śniadanie". Ciężarna prezenterka otrzymała mnóstwo prezentów!

Ida Nowakowska ostatni raz wystąpiła dziś w "Pytaniu na Śniadanie". Ciężarna prezenterka otrzymała mnóstwo prezentów od współpracowników. Opuściła studio nagrań z rękami pełnymi kwiatów, balonów i innych upominków. To jej pożegnanie przed urlopem macierzyńskim, bowiem już niedługo Ida Nowakowska zostanie mamą! Zobaczcie zdjęcia gwiazdy TVP przed porodem.

Ida Nowakowska niedługo zostanie mamą! Gwiazda TVP pożegnała się dziś ze studiem "Pytania na Śniadanie". To był jej ostatni dzień przed urlopem macierzyńskim. Szczęśliwi rodzice, czyli Ida i jej mąż Jack Herndon powitają na świecie... chłopca! Jak będzie miał na imię? O tym prezenterka Telewizji Polskiej mówiła jakiś czas temu: - Ze względu na rodzinę Jacka staramy się, żeby imię nie było trudne do wymowy po angielsku. Jestem wielką fanką typowo polskich imion, takich troszeczkę starodawnych, i podoba mi się, że jest do nich teraz taki powrót - zdradziła "Party". Teraz decyzja z pewnością jest już podjęta. W końcu maluszek niebawem pojawi się na świecie. Ciężarna Ida Nowakowska właśnie odeszła z "Pytania na Śniadanie" na rzecz urlopu macierzyńskiego. W czwartek 6 maja był jej ostatni dzień pracy, teraz pozostało już tylko czekać na narodziny synka! W tym radosnym czasie wspierają gwiazdę przyjaciele, rodzina oraz fani, którzy zrobili jej niespodziankę. Po wyjściu z nagrań otrzymała lawinę prezentów. Wielkiego misia, balony, kwiaty oraz torbę pełną upominków. Wszystko możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej.

Ida Nowakowska zakochała się w uczestniczce Eurowizji: „Chcę ukraść Alę”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE