Ilona Felicjańska wygląda jak FIGURA WOSKOWA? PRZESADZIŁA ze stylizacją? Tak twierdzi Horodyńska

2012-11-13 17:21

Ilona Felicjańska stara się nie opuszczać zbyt wielu imprez, żeby przypadkiem nikt o niej nie zapomniał. Jednak nie musi się o to obawiać, bo dzięki swoim stylizacjom na długo zapada w pamięć! Niestety, jej kreacje coraz częściej są krytykowane, a tym razem jedną z nich oceniły modowe specjalistki - Joanna Horodyńska i Ada Fijał.

Joanna Horodyńska i Ada Fijał na łamach PARTY w swoim MODOWYM SĄDZIE postanowiły ocenić stylizację Ilony Felicjańskiej, którą zaprezentowała podczas imprezy FASHION MAGAZINE. Niestety, wtedy Ilona po raz kolejny nie zachwyciła zarówno kreacją, jak i swoim makijażem, co zauważyła Horodyńska:

- Co to za makijaż?! Ilona stała się na chwilę figurą woskową. Jeśli podejdziesz i zaczniesz skrobać, to coś może odpaść... Jedno oko to już nawet nie daje rady pod ciężarem "produktu. Palisada koronkowej tkaniny przecięta w pionie nieprzyzwoitą nagością dekoltu daje mi do myślenia, czy w przyszłości będzie jeszcze gorzej - stwierdziła Horodyńska w PARTY.

Z opinią Joanny zgodziła się Ada Fijał, która dodała, że ubiór Ilona, to "rozbiór". A Wam podoba się kreacja Felicjańskiej? Czy zasłużyła na krytykę?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE