MIkołaj K., Sylwia Juszczak

i

Autor: AKPA / Gałązka

Dobrze robi?

Fani masakrują Mikołaja K. pod zdjęciami jego żony. Juszczak reaguje błyskawicznie

2023-02-04 18:10

Według ustaleń naszych dziennikarzy, Mikołaj K. miał nie wywiązywać się z obowiązku płacenia alimentów na synów ze związku z Anetą Zając (40 l.), za co usłyszał zarzuty prokuratorskie z art. 209 par. 1 k.k. W sieci namnażają się krytyczne uwagi pod jego adresem, ale żona aktora nie daje za wygraną.

Wydawało się, że Mikołaj K. wiedzie szczęśliwe życie spełnionego aktora, męża oraz ojca. Odkąd ożenił się z Sylwią Juszczak, jego Instagram przepełniony jest rodzinnymi zdjęciami nie tylko z najmłodszą pociechą, ale i z synami ze związku z Anetą Zając. Mimo iż aktorka nie udostępnia wizerunków chłopców w sieci, aktor nie ma z tym problemu. I nie tylko do ma mu do zarzucenia była partnerka, bo jak się okazuje, mężczyzna od lat nie płaci alimentów, a sprawa urosła do tak wysokiej rangi, że zajęła się nią prokuratura.

Fani masakrują Mikołaja K. pod zdjęciami jego żony. Sylwia Juszczak reaguje błyskawicznie

Sprawa ujrzała światło dzienne 3 lutego, kiedy dziennikarze Super Expressu dotarli do aktu oskarżenia wystosowanego pod adresem aktora.

- Określonego co do wysokości wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa w Warszawie na rzecz synów – M.K. w kwocie 1500 złotych miesięcznie i R.K. w kwocie 1500 złotych miesięcznie. Wskutek tego łączna wysokość powstałych zaległości stanowi równowartość co najmniej 3 świadczeń okresowych, tj. o czyn z art. 209 par. 1 k.k. - przekazała nam prok. Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Internauci nie kryją oburzenia i masakrują aktora pod instagramowymi postami - zarówno jego, jak i jego żony. Sylwia Juszczak walczy z hejterami i na bieżąco usuwa krytyczne komentarze, ba, stara się chyba robić dobrą minę do złej gry, bo zamiast zabrać z partnerem głos, publikuje w social mediach treści niezwiązane ze sprawą.

- Wiązać się z gościem, który po porodzie zostawił dzieci i nie płaci na nie pieniędzy? To trzeba być desperatką. I obecnie akceptować ten stan? Takich ludzi trzeba napiętnować. Możecie kasować komentarze, udawać, że nie ma sprawy, ale karma i tak dopadnie was szybciej, niż myślicie - można było przeczytać na instagramowym koncie aktorki.

Jesteście w szoku, że Mikołaj K. doprowadził do takiej sytuacji? O tym, że nie potrafił porozumieć się z Anetą Zając, pisało się od zawsze.

Sonda
Znasz kogoś, kto musi płacić alimenty?
Nasi Partnerzy polecają