Iwona Węgrowska miała WYPADEK. Tir staranował jej auto! MAMY ZDJĘCIA

2020-08-01 5:27
Iwona Węgrowska miała wypadek
Autor: arch. pryw. Iwona Węgrowska miała wypadek

To miał być miły wyjazd na długo wyczekiwany urlop. Iwona Węgrowska (38 l.) zabrała swoją córeczkę i mamę nad polskie morze. Tymczasem rodzinny wyjazd o mały włos nie skończył się tragedią. W auto Iwony wjechał tir. - Mogłyśmy zginąć – mówi nam roztrzęsiona piosenkarka.

Zapowiadał się radosny, bezstresowy wypad. Po wydaniu nowej piosenki i klipu „Niegrzeczna” Iwona wyruszyła nad morze, by w tamtejszych stacjach radiowych promować swój przebój.

Zobacz: Iwona Węgrowska radykalnie zmieniła wizerunek. Tak się prezentuje w nowym klipie!

Przy okazji postanowiła odsapnąć nad polskim morzem w towarzystwie córeczki Lilii (5 l.) i swojej mamy. Po drodze postanowiły zajechać do jednej z restauracji. Tam, na parkingu, o mały włos doszłoby do tragedii.

- Wjeżdżając na parking, jechałam za tirem. Ale on nagle zaczął cofać! Ja nie miałam tej możliwości, bo za mną też było już kolejne auto. To były sekundy. Ten tir w nas wjechał! Gdybyśmy akurat wysiadały z auta, tir by nas zmiażdżył – mówi nam przerażona Węgrowska.

- Na drodze nic się nie działo, a na parkingu można zginąć – kręci głową z niedowierzaniem.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a sprawę załatwiono polubownie. Kierowca tira przyznał się do winy i długo przepraszał piosenkarkę i jej rodzinę.

Zdjęcia z wypadku i pobytu Iwony nad morzem w galerii poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE