Iwona Węgrowska w nowym teledysku

i

Autor: Iwona Węgrowska Iwona Węgrowska w nowym teledysku

Iwona Węgrowska radykalnie zmieniła wizerunek. Jak prezentuje się "Niegrzeczna"?

2020-06-28 19:47

Iwona Węgrowska (38 l.) powraca z nowym materiałem. Wielki powrót artystki w odświeżonym wizerunku, który widzimy w teledysku do piosenki "Niegrzeczna" to zapowiedź tego, co usłyszymy na jej nowym krążku. Premiera zapowiedziana jest na przyszły rok. I chociaż klip ukaże się jutro, my mamy go dla was już dziś.

Iwona Węgrowska długo czekała na ten dzień. Już jutro, 29 czerwca odbędzie się premiera jej nowego utworu i teledysku w którym prezentuje odmieniony wizerunek. Utwór jak i teledysk ma wydźwięk zabawy formą oraz wizerunkiem. Współautorem utworu jest Paweł Skorupka oraz Patrycja Kosiarkiewicz, która stworzyła jeden z hitów Iwony Węgrowskiej "Pokonaj siebie", który zaśpiewała w duecie z Piotrem Kupichą z zespołu Feel. Nadchodzący singiel zapowiada nowy etap dla Iwony w karierze muzycznej. "Super Express" nie mógł czekać do jutra i już dziś TYLKO U NAS możecie zobaczyć nowy teledysk Iwony Węgrowskiej do piosenki "Niegrzeczna".

Jak wam się podoba przemiana Iwony?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Joanna Konieczna-Krzyżaniak: Będą nowe sezony Zniewolonej #HOT
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE