Jacek Kawalec pochwalił się 37-letnią córką! Zamieścił też wzruszające wyznanie

2022-05-25 11:03
Jacek Kawalec pochwalił się 37-letnią córką
Autor: Akpa Jacek Kawalec pochwalił się 37-letnią córką

Jacek Kawalec (61 l.) był ostatnio bohaterem burzy w sieci, która wybuchła po tym jak okazało się, że został liderem Budki Suflera. Nie wszystkim to przypadło do gustu. Aktor jednak wcale się tym nie przejmuje i cieszy się nowymi wyzwaniami zawodowymi i czasem spędzonym z rodziną. Pochwalił się córką Kaliną (37 l.), z którą kiedyś brylował na salonach. Jak teraz wygląda?

Jacek Kawalec to człowiek niezwykle zapracowany - zajmuje się dubbingiem i gra w kilku serialach. Ostatnio widzowie kojarzą go głównie z "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Cieleckiego, ojca Elizy. Jednak teraz najwięcej czasu zajmuje mu przygotowywanie się do kolejnych występów z Budką Suflera. Na początku roku informacja, że to właśnie on będzie liderem tego kultowego zespołu wywołała istne trzęsienie ziemi. Nie obyło się bez ostrej krytyki ze strony Krzysztofa Cugowskiego i jego fanów. Kawalec wydaje się nie przejmować całą sytuacją i po prostu robi swoje.

Kawalec pokazał córkę

Kiedyś córka aktora, Kalina, często pokazywała się u boku swojego znanego taty, na przeróżnych imprezach. Zwracała na siebie uwagę ognisto rudymi włosami. Później wyjechała do Londynu i zajęła się swoją karierą. Teraz jednak odwiedziła tatę, z którym wybrała się na spacer. Jacek od razu pochwalił się w sieci ukochaną córeczkę, która bardzo się zmieniła.

Wzruszające wyznanie Kawalca

Aktor był przeszczęśliwy, że mógł spędzić trochę czasu z Kaliną. Nie wstydził się też zamieścić publicznie wzruszającego wyznania:

"Spacer z córeczką - bezcenne ❤️kocham Cię Kalinko", napisał na Instagramie.

Zapewne obydwoje nie spędzają ze sobą tyle czasu ile by chcieli. Kalina również działa w branży filmowej i zajmuje się technicznymi aspektami projektów filmowych i odnosi spore sukcesy.

Czy Krystian Ochman zaprosił Darię na kawę?
Sonda
Jacek Kawalec pasuje do Budki Suflera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE