Jacek Kawalec pochwalił się 37-letnią córką

i

Autor: Akpa Jacek Kawalec pochwalił się 37-letnią córką

Jacek Kawalec pochwalił się 37-letnią córką! Zamieścił też wzruszające wyznanie

2022-05-25 11:03

Jacek Kawalec (61 l.) był ostatnio bohaterem burzy w sieci, która wybuchła po tym jak okazało się, że został liderem Budki Suflera. Nie wszystkim to przypadło do gustu. Aktor jednak wcale się tym nie przejmuje i cieszy się nowymi wyzwaniami zawodowymi i czasem spędzonym z rodziną. Pochwalił się córką Kaliną (37 l.), z którą kiedyś brylował na salonach. Jak teraz wygląda?

Jacek Kawalec to człowiek niezwykle zapracowany - zajmuje się dubbingiem i gra w kilku serialach. Ostatnio widzowie kojarzą go głównie z "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Cieleckiego, ojca Elizy. Jednak teraz najwięcej czasu zajmuje mu przygotowywanie się do kolejnych występów z Budką Suflera. Na początku roku informacja, że to właśnie on będzie liderem tego kultowego zespołu wywołała istne trzęsienie ziemi. Nie obyło się bez ostrej krytyki ze strony Krzysztofa Cugowskiego i jego fanów. Kawalec wydaje się nie przejmować całą sytuacją i po prostu robi swoje.

Kawalec pokazał córkę

Kiedyś córka aktora, Kalina, często pokazywała się u boku swojego znanego taty, na przeróżnych imprezach. Zwracała na siebie uwagę ognisto rudymi włosami. Później wyjechała do Londynu i zajęła się swoją karierą. Teraz jednak odwiedziła tatę, z którym wybrała się na spacer. Jacek od razu pochwalił się w sieci ukochaną córeczkę, która bardzo się zmieniła.

Wzruszające wyznanie Kawalca

Aktor był przeszczęśliwy, że mógł spędzić trochę czasu z Kaliną. Nie wstydził się też zamieścić publicznie wzruszającego wyznania:

"Spacer z córeczką - bezcenne ❤️kocham Cię Kalinko", napisał na Instagramie.

Zapewne obydwoje nie spędzają ze sobą tyle czasu ile by chcieli. Kalina również działa w branży filmowej i zajmuje się technicznymi aspektami projektów filmowych i odnosi spore sukcesy.

Czy Krystian Ochman zaprosił Darię na kawę?
Sonda
Jacek Kawalec pasuje do Budki Suflera?
Nasi Partnerzy polecają