Jak dobrze znasz serial "Na wspólnej"? Komplet punktów zgarną tylko prawdziwi fani!

2023-09-28 14:29

Serial "Na wspólnej" to obok: "Klanu", "Na dobre i na złe" oraz "M jak miłość", jeden z najdłużej nadawanych seriali telewizyjnych w Polsce. Losy bohaterów z wypiekami na twarzy do dziś śledzi miliony Polaków. Przygotowaliśmy dla Was quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę o serialu! Komplet punktów zgarną tylko najwięksi fani!

Na Wspólnej odc. 2877. Basia (Grażyna Wolszczak), Grzesiek (Ignacy Knuth Sznajder), Natalia (Magdalena Aleksander), Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2877. Basia (Grażyna Wolszczak), Grzesiek (Ignacy Knuth Sznajder), Natalia (Magdalena Aleksander), Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)

Serial "Na wspólnej" znany jest chyba każdemu z nas. Przez lata pokazuje on życie rodzin mieszkających przy ulicy Wspólnej. Do dziś jest to jeden z najbardziej nagradzanych i najpopularniejszych serial w naszym kraju. Przygotowaliśmy dla Was 10 pytań, w których możecie sprawdzić swoją wiedzę na temat "Na wspólnej". Wynik 10/10 mogą osiągnąć tylko prawdziwi fani tego serialu! Zatem, sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem! Powodzenia!

Jak dobrze znasz "Na wspólnej"? Masymalną liczbę punktów zdobędzie największy fan

Pytanie 1 z 10
W którym roku wyemitowano pierwszy odcinek serialu?
Na Wspólnej, odcinki 3690-3693 ZWIASTUN. Anna Kolenda urodzi Kamilowi córkę. Kasia dowie się o zdradzie Darka?
Nasi Partnerzy polecają