Anna Dymna o stanie zdrowia męża: Walka jest dramatyczna. Nowe informacje

2020-11-07 5:42
Anna Dymna - prowadzimy dramatyczną walkę!
Autor: Akpa Anna Dymna - prowadzimy dramatyczną walkę!

Anna Dymna (69 l.) przeżywa teraz wyjątkowo trudny czas. Jej ukochany mąż Krzysztof Orzechowski (73 l.) walczy z koronawirusem. Sytuacja jest bardzo poważna, ale aktorka nie traci nadziei, że wszystko będzie dobrze.

Koronawirus zawitał do domu Anny Dymnej. Aktorka na szczęście nie zachorowała, ale jest na kwarantannie. Niestety, mniej szczęścia ma jej mąż. Reżyser teatralny od 10 dni jest w szpitalu. Wcześniej przez dwa tygodnie próbował walczyć z chorobą w domu, ale potrzebna była hospitalizacja.

Zobacz: Dramat Anny Dymnej. Jej mąż walczy o życie w szpitalu. Poruszające słowa

Walka jest dramatyczna – mówi z przejęciem gwiazda kina i teatru. Kiedy pytamy, jak czuje się pan Krzysztof, pani Anna odpowiada: – Jest lepiej. A ja wciąż negatywna, na szczęście. – Proszę uważać i zdrowo się trzymać – apeluje do naszych Czytelników Dymna.

Krzysztof Orzechowski i Anna Dymną są małżeństwem od ponad 20 lat. Jest to trzeci mąż aktorki. Przez wiele lat był dyrektorem Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Pogrzeb aktora zmarłego na koronawirusa. Skromne pożegnanie Ryszarda Ronczewskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE