Przyjaciółki: Zobacz, jak wygląda Joanna Liszowska bez doczepianych włosów i peruk

i

Autor: AKPA Przyjaciółki: Zobacz, jak wygląda Joanna Liszowska bez doczepianych włosów i peruk

Sfotografowali Joannę Liszowską bez peruki i doczepianych włosów! Na widok tego, jak wygląda PADNIECIE! [ZDJĘCIA]

2022-01-07 20:53

Joanna Liszowska od lat kojarzona jest z burzą gęstych loków, które stały się jej charakterystycznym znakiem. Codzienne stylizacje nadwyrężyły strukturę jej włosów i znacznie je przerzedziły. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zaczęła ratować się perukami i doczepami. Zobaczcie, jak wygląda z nimi i bez nich. Różnica jest powalająca!

Joanna Liszowska lubi zaskakiwać swoimi metamorfozami. Aktorka pojawia się na imprezach branżowych w bardzo krótkich lub bardzo długich włosach. Jej naturalne włosy w tak krótkim czasie zdecydowanie nie odrosłyby tak szybko. Nic więc dziwnego, że wielu podejrzewało gwiazdę serialu "Przyjaciółki" o doczepianie włosów i używanie peruk.

Sekret włosów Liszowskiej, ujawnił... jej własny fryzjer. Kajetan Góra zamieścił w sieci zdjęcie, na którym Joanna Liszowska nosi wykonaną przez niego perukę.

NIE PRZEGAP: Katarzyna Cichopek wyleci z "Pytania na śniadanie"?! Ponoć wylądowała NA DYWANIKU! Szokujące szczegóły!

- Peruki wykonuję ręcznie, a do zrobienia posługujemy się włosami najlepszej jakości, czyli niefarbowane, odpowiednio dobrane i przygotowane z należytą starannością. Dokładnie takie same noszą światowe gwiazdy, a od paru lat – nasze rodzime gwiazdy. Mocną stroną moich peruk jest ich naturalność – pochwalił się dumny fryzjer.

Pytanie brzmi, czy Joanna Liszowska była równie zadowolona z tego, że Góra zdradził jej sekret. Dotarliśmy do zdjęć fotoreporterów, na których widać, jak wygląda Joanna Liszowska bez doczepianych włosów i peruki. Nie da się ukryć, że trudno ją rozpoznać, a ten widok zdecydowanie zaskoczy jej fanów. Zobaczcie gwiazdę serialu "Przyjaciółki" w naturalnym wydaniu na zdjęciach niżej. Różnica jest powalająca!

NIE PRZEGAP: Eliza i Trybson narobili "BYDŁA" na imprezie sylwestrowej! Goście zażenowani: "Ale WIEŚNIARA, ja pier****"!

Sonda
Czy Joanna Liszowska jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE