Jan Kliment już planuje ścieżkę kariery dla kilkutygodniowego synka?! Zaskakujące słowa

i

Autor: AKPA Jan Kliment już planuje ścieżkę kariery dla kilkutygodniowego synka?! Zaskakujące słowa

Wow

Jan Kliment już planuje ścieżkę kariery dla kilkutygodniowego synka?! Zaskakujące słowa

2023-01-10 22:10

Jan Kliment (49 l.) i Lenka Klimentova (34 l.) kilka miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Małżeństwo totalnie oszalało na punkcie synka Cristiana. Okazuje się, że dumni rodzice mają już wielkie plany na jego świetlaną przyszłość. Tancerz opowiedział o nich w ostatnim wywiadzie.

Jan Kliment i Lenka Klimentova są jedną z najbardziej lubianych par w naszym rodzimym show-biznesie. Dopełnieniem ich miłości jest synek Cristian, który urodził się 1 grudnia 2022 roku. Para bardzo długo starała się o dziecko, na jego przyjście na świat czekali aż sześć lat. Nic więc dziwnego, że chłopiec od razu stał się oczkiem w głowie rodziców.

Jan udzielił ostatnio wywiadu portalowi cozatydzien.tvn.pl, w którym spytano go, czy zamierza zarazić syna swoją miłością do tańca.

- Więcej to chyba przekaże moja żona (śmiech). Ona mówi, że nie ma opcji, żeby mój syn nie umiał tańczyć - zdradził tancerz.

Chciałby jednak pokazać synowi również inne aktywności i nie ograniczać ich do tańca. Jan Kliment snuje też plany na wielką sportową karierę syna i zamierza wziąć te sprawy we własne ręce.

- Ja to chyba będę kierował jego sportową karierą, taką piłkarską, może hokej, może tenis... - rozmyśla tancerz.

Ciekawie?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany