Jankes ma nową dziewczynę!

2013-08-03 4:00

To już dzisiaj, w sobotę 3 sierpnia, odbędzie się prestiżowa gala ESKA Music Awards 2013. Impreza odbędzie się na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Imprezę poprowadzi nowy energetyczny duet. W tym roku obok niezastąpionego DJ Jankesa (35 l.) pojawi się Ada Fijał (37 l.). Śpiewająca aktorka zadebiutuje w roli prowadzącej.

Jankes to stary wyjadacz i najbardziej telewizyjna twarz ESKI. Dowcipny, błyskotliwy, ma niespożytą energię. Ada natomiast wydaje się jego przeciwieństwem. Jednak aktorka teatralna i specjalistka od mody w Polsat Café z pewnością stworzy z nim niezapomniany duet.

Na scenie wystąpi cała plejada gwiazd muzyki: Alex Hepburn, Kase & Wrethov, Feel, Jula, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder oraz Kreuzberg. Wieczór muzycznej uczty zamknie koncert Nelly Furtado (35 l.).

Tegoroczna EMA odbędzie się podczas finału światowych regat żaglowców The Tall Ships Races.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE