Janusz Chabior chwycił żonę za pierś: Lepka łapka

2021-08-04 19:55
Janusz Chabior
Autor: AKPA Janucsz Chabior

Janusz Chabior (58 l.) od ponad roku jest mężem aktorki, Agaty Wątróbskiej (40 l.). Para niedawno występowała razem w show telewizji TVN "Power Couple". Małżonkowie pojechali na wakacje nad Morze Bałtyckiego. Tam aktor pozwolił sobie na złapanie żony za biust. - Całkiem fajny sierpień - napisał pod fotografią Chabior.

Jeden z internautów widząc zdjęcie Janusza Chabiora z żoną, zapytał, gdzie jego maniery. Wtedy ten odpisał mu: lepka łapka.  Większość fanów aktora było zachwyconych czynem charyzmatycznego gwiazdora znanego z "Komisarza Alexa". - "Januszek jak zwykle wie gdzie rękę położyć", "Najważniejsze, że wszystko co potrzebne do szczęscia jest pod reką". "To się nazywa chabiorowski chwyt życzę miłego urlopowania", "Pełne ręce roboty w tym sierpniu" - to tylko niektóre z komentarzy użytkowników Instagrama.

Janusz Chabior z włosami! Nie poznasz go! [ZDJĘCIE]

Szok! Janusz Chabior znów ma włosy. Zadziwiająca przemiana aktora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE