Jednopłciowa para zachwyciła jurorów Tańca z gwiazdami!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Pierwszy duet męski w historii programu

Jednopłciowa para zachwyciła jurorów "Tańca z gwiazdami"! "Jacek rośnie na faworyta"

2022-08-30 15:50

Pierwszy odcinek 13. sezonu "Tańca z gwiazdami" był przełomowym wydarzeniem! Po raz pierwszy w historii tego programu na parkiecie pojawił się duet męsko-męski - Jacek Jelonek (36 l.) oraz Michael Danilczuk. Panowie zrobili ogromne wrażenie zarówno na widzach, jak i na jurorach! Zobaczcie ich występ.

W pierwszym odcinku 13. sezonu "Tańca z gwiazdami" nie brakowało emocji! Na parkiecie zaprezentowało się jedenaście par, a jedna z nich - Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła pożegnała się z parkietem. O Kryształową Kulę zawalczą teraz m.in. Krzysztof Rutkowski, Karolina Pisarek, Maja Włoszczowska i Ilona Krawczyńska. Duet, który wzbudził największe zainteresowanie widzów to Jacek Jelonek oraz Michael Danilczuk. Po raz pierwszy w historii "Tańca z gwiazdami" na parkiecie wystąpiła para męska. Panowie zatańczyli jive'a do hitu "Everybody Needs Somebody to Love" The Blues Brothers. Ich występ podbił serca widzów i jurorów!

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Cała Polska czekała na Wasz taniec, ja również czekałam. Pokazaliście, że taniec łączy, nie ma barier, nie ma płci – powiedziała Iwona Pavlović. 

Męsko-męski duet otrzymał 37 na 40 możliwych punktów. Byli drugą po Jamali i Jacku Jeschke parą z największą notą od jurorów i widzów.

Na oficjalnym profilu "Tańca z gwiazdami" na Instagramie internauci wyrazili uznanie dla Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka. Komentarze zamieszczali również celebryci tacy jak Sandra Kubicka, Joanna Moro, Magda Pyznar, Qczaj czy Julia Wieniawa. Fani formatu bardzo ciepło przyjęli jednopłciową parę.

Taniec nie ma barier. Gratulacje, chłopaki!

Byli świetni 

Brawo chłopaki! Rewelacja!

Co za energia!

Jacek rośnie na faworyta - czytamy.

A czy wam podobał się występ pierwszego męskiego duetu w historii "Tańca z gwiazdami"?

Zobaczcie wszystkie pary 13. sezonu show w naszej galerii!

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022. Której parze kibicujesz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany