Taniec z gwiazdami: będzie jednopłciowa para w programie?

i

Autor: AKPA Taniec z gwiazdami: będzie jednopłciowa para w programie?

JEDNOPŁCIOWA para zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?! Sensacyjne doniesienia

2022-07-05 16:27

Kolejne doniesienia o nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami" budzą coraz większe emocje w sieci. Media powoli odkrywają uczestników, a teraz dziennikarze ustalili, że jedną z gwiazd, którą zobaczycie na parkiecie, jest gej, którego doskonale znacie z TVN. Celebryta chce stworzyć pierwszą w historii programu parę jednopłciową. Poznajcie szczegóły!

Program "Taniec z gwiazdami" wciąż cieszy się sporą popularnością, mimo że widzowie kilku ostatnich edycji wyrażali swoje niezadowolenie z doboru "gwiazd". Pomimo to, Polsat zdecydował się kontynuować taneczne show, a Super Express jako pierwszy ujawnił nazwiska uczestników. W programie pojawią się Krzysztof Rutkowski, Magda Mołek, Łukasz Płoszajski, Maja Włoszczowska i Michał Mikołajczak.

Wiele emocji wywołała też informacja, że w programie zatańczy Małgorzata Rozenek. Pudelek ustalił jednak, że choć rzeczywiście produkcja prowadzi negocjacje z celebrytką, to nie doszło jeszcze do podpisania żadnej umowy i jej udział w programie nie jest przesądzony.

Tymczasem Pomponik, który należy do grupy Polsat, donosi, że kolejnym uczestnikiem edycji będzie Jacek Jelonek. 35-latek jest znany z programu "Prince Charming", pierwszego polskiego randkowego show dla gejów, w którym 13-stu kandydatów starało się podbić jego serce. Jacek zakochał się w poznanym w programie Oliwierze, z którym do dziś tworzy szczęśliwą parę.

Jacek chce tańczyć w programie z mężczyzną.

- Jacek chce dalej przecierać szlaki polskim gejom i ­- jak udało się dowiedzieć Pomponikowi - ma zamiar stworzyć w "Tańcu z gwiazdami" pierwszy męski duet. To może być prawdziwa obyczajowa rewolucja! - czytamy na portalu.

Warto wspomnieć, że jednopłciowe pary w zagranicznych edycjach tego formatu to norma. Chcielibyście, żeby w polskiej edycji było tak samo? Oddajcie swój głos w sondzie niżej.

Sonda
Jednopłciowe pary w "Tańcu z gwiazdami" to dobry pomysł?
Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!