Iwona Pavlović wytypowała najgorszy występ w historii Tańca z gwiazdami

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Nie wierzyli własnym oczom!

Iwona Pavlović wytypowała najgorszy występ w "Tańcu z gwiazdami". Odpadła jednak inna para. Widzowie są wściekli!

2022-08-30 11:30

Pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" wywołał niemałe emocje! Iwona Pavlović (60 l.) posunęła się nawet do stwierdzenia, że występ jednej z par był najgorszym w całym show! To jednak nie oni pożegnali się z parkietem. Widzowie nie przyjęli dobrze tej wiadomości...

Pierwszy odcinek 13. sezonu "Tańca z gwiazdami" był pełen emocji. Na parkiecie zaprezentowało się jedenaścioro celebrytów, w tym m.in. Maja Włoszczowska, Karolina Pisarek, Jacek Jelonek oraz Krzysztof Rutkowski. Występ ostatniego z nich wywołał niemałe poruszenie. Gdy wyszło na jaw, że jednym z uczestników najnowszej edycji programu będzie kontrowersyjny detektyw, w mediach zawrzało. Na oficjalnym profilu "Tańca z gwiazdami" na Instagramie roiło się od negatywnych komentarzy pod adresem Rutkowskiego. Nawet to, że mężczyzna obiecał przeznaczyć swoje honorarium z programu na cele charytatywne, nie uspokoiło nastrojów fanów.

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

W pierwszym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" Krzysztof Rutkowski zatańczył salsę w parze z Sylwią Madeńską. Niestety, jego taneczne zmagania nie znalazły uznania jurorów. Iwona Pavlović dosłownie zmiażdżyła słynnego detektywa. Kobieta bez ogródek przyznała, że był to najgorszy występ, jaki widziała w programie i przyznała mu… 1 punkt. Łącznie Rutkowski zdobył ich 17, czyli najmniej ze wszystkich tancerzy.

Masz duże poczucie humoru, dystans do siebie, to może byś teraz zatańczył. To jest program rozrywkowy i rozerwałeś mnie na strzępy. W tym programie tańczyła Justyna Żyła, cały czas mówiłam, że tańczy najgorzej. Ale teraz muszę zmienić zdanie, Ty ją przebiłeś – powiedziała.

Nic dziwnego, że widzowie byli mocno zaskoczeni faktem, że to nie Rutkowski, lecz Łukasz Płoszajski z "Pierwszej miłości" pożegnał się z programem. Mężczyzna tańczył tango w parze z Wiktorią Omyłą. Za ten występ otrzymali 25 punktów, czyli więcej, niż Rutkowski i Madeńska. Wyższe noty nie zapewniły im jednak miejsca w show.

Fani "Tańca z gwiazdami" postanowili wyrazić swoje zdanie w komentarzach pod najnowszym postem na oficjalnym profilu programu.

Jakim cudem Rutkowski został? Masakra…

Uwierzcie, że przeżyłam taki sam szok, jak Wy… Nie wiem jak to się mogło zdarzyć…

Nie ma sensu oglądać, a już na pewno głosować. Szkoda pieniędzy na ustawkę...

Nieporozumienie!

Coś chyba poszło nie tak w tym głosowaniu… Jakim cudem tak świetnie tańcząca para odpadła? - czytamy.

Zgadzacie się, że Krzysztof Rutkowski powinien odpaść już w pierwszym odcinku?

Zobacz wszystkie pary 13. edycji "Tańca z gwiazdami" w naszej galerii!

Sonda
Czy Krzysztof Rutkowski powinien odpaść w pierwszym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami"?