Rutkowski zatańczy z gwiazdami

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Rutkowski zatańczy z gwiazdami

Dzieje się!

Krzysztof Rutkowski ćwiczy taniec w ramionach pięknej Sylwii Madeńskiej. Czy to podoba się żonie detektywa?

Krzysztof Rutkowski (62 l.) trenuje do „Tańca z gwiazdami”. Słynny detektyw przyznaje, że zgodził się na występ w telewizyjnym show przede wszystkim, żeby w niedalekiej przyszłości mógł porwać do tańca swoją ukochaną żonę Maję (37 l.).

Piękna kobieta i sławny mężczyzna w tym samym miejscu o tej samej porze... Ale nie zawsze musi to oznaczać romans. Choć Sylwia i Krzysztof świetnie się dogadują to myśli detektywa są przy żonie. Zresztą to właśnie ukochana gwiazdora chciała, żeby Rutkowski nauczył się tańczyć.

- Wspólnie podjęliśmy decyzję… Myślę, że ta moja nauka tańca wyjdzie również na dobre Mai, bo kiedy będziemy na wspólnych imprezach tanecznych to już nie będzie musiała się za mnie wstydzić - uśmiecha się Krzysztof. Zapewnia, że Maja nie jest zazdrosna o piękną Sylwię Madeńską (30 l.).

- Mamy do siebie tyle zaufania, że ta zazdrość nie jest potrzebna. Nie czynię żadnych zachowań, które mogłyby prowadzić do zazdrości… Myślę, że Maja będzie kibicowała Sylwii i mnie, żebyśmy dobrze wypadli na parkiecie - dodaje Rutkowski.

"Super Express" odwiedził Krzysztofa i Sylwię Madeńską na sali treningowej... Więcej w naszym materiale wideo!

Krzysztof Rutkowski trenuje z piękną Sylwią Madeńską. Czy żona detektywa jest zazdrosna o seksowną partnerkę?
Sonda
Czy gdybyś szukał detektywa, poprosiłbyś o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego?