Krzysztof Rutkowski dostanie 30 tys. zł za odcinek "Tańca z gwiazdami". Odda całe honorarium

2022-06-23 13:57
Krzysztof Rutkowski
Autor: TRICOLORS/East News Krzysztof Rutkowski wystąpi w Tańcu z gwiazdami?

On to ma gest! Krzysztof Rutkowski (62 l.), który właśnie potwierdził nam swój udział w "Tańcu z gwiazdami" zamierza przekazać zarobione pieniądze na szczytny cel. Patrząc na to, że za jeden odcinek ma otrzymywać aż 30 000 zł, podarowana suma może być bardzo wysoka. Wiemy do kogo trafią pieniądze.

Jesienią rusza nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Władze Polsatu podpisały już umowy z kilkoma gwiazdami, jednak jak na razie nie wiadomo kto poza Krzysztofem Rutkowskim pojawi się w tanecznym show. Najpopularniejszy detektyw w kraju nie zna jeszcze swojej trenerki. Ale niedługo to się zmieni, bo lada chwila gwiazdy zaczną treningi. Według naszych informacji wynika, że gwiazdor po kilku rozmowach, przyjął propozycję stacji i jak nieoficjalnie ustaliliśmy, wynegocjował gwiazdorską stawkę – 30 tys. zł za odcinek. Okazuje się jednak, że wysokie honorarium nie trafi do jego kieszeni.

- Teraz mogę już potwierdzić swój udział w "Tańcu z gwiazdami". Nie mogę powiedzieć ile otrzymam za odcinek, bo obowiązuje mnie tajemnica podpisanej umowy. Jedno jest pewne, postanowiłem, że całą kwotę przeznaczę na rzecz fundacji pomocy wdowom i sierotom po poległych policjantach - wyznaje "Super Expressowi" Rutkowski.

ZOBACZ: Fatalne wieści o stanie zdrowia Jerzego Połomskiego. Nie ma już nadziei...

W świecie show-biznesu tak piękny gest to rzadkość. Krzysztof Rutkowski nie narzeka jednak na brak pieniędzy. Nie jest w końcu tajemnicą, że świetnie zarabia na swojej działalności detektywistycznej. Jak na zdradził, za jedno zlecenie potrafi zarobić więcej, niż za cały udział w "Tańcu z gwiazdami". Warto też zaznaczyć, że Rutkowski zajmuje się także kupnem i sprzedażą nieruchomości, na czym zarabia miliony.

Detektyw Rutkowski o filmie Latkowskiego: Sylwek, mam nadzieję, że masz dowody. Zajmę się sprawą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE