Jerzy Stuhr leży na OIOM-ie. Jego syn przekazał niepokojące wieści

i

Autor: LUKASZ GAGULSKI / SUPER EXPRESS Jerzy Stuhr leży na OIOM-ie. Jego syn przekazał niepokojące wieści

"Byłem opluwany w gazetach"

Jerzy Stuhr mówi, że nie czuje się winny kolizji ze swoim udziałem. Dalej padają jeszcze mocniejsze słowa! "Nikomu nic nie zrobiłem"

2023-07-25 19:05

Jerzy Stuhr ma za sobą bardzo ciężkie chwile. W ubiegłym roku media huczały o kolizji z jego udziałem, aktor był wówczas po spożyciu alkoholu. W ostatnim wywiadzie z serwisem "Plejada" zdecydował się, że przerwie milczenie. Z jego ust padają mocne słowa. Zobaczcie sami!

Jerzy Stuhr w październiku ubiegłego roku potrącił motocyklistę i odjechał miejsca wypadku. Aktor twierdził, że kolizji nie zauważył. Po zatrzymaniu go przez policję i badaniu alkomatem okazało się, że gwiazdor prowadził na podwójnym gazie - urządzenie zarejestrowało 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Od tamtego momentu aktor nie wypowiadał się publicznie w sprawie tego zdarzenia. Teraz w rozmowie z "Plejadą" wrócił pamięcią do tych chwil.

Jerzy Stuhr szczerze o wypadku. "Nie czuję się winny"

Jerzy Stuhr w rozmowie z serwisem został zapytany, czy wracają do jego pamięci dramatyczne wydarzenia z października ubiegłego roku. Aktor odpowiedział wprost.

- Czuję się niewinny, skończyło się na kolizji. Tak naprawdę nic nie zrobiłem, więc wewnętrznie jestem kompletnie czysty. Oczywiście denerwują mnie pomówienia i stosunek prokuratury do mojej osoby, która proponowała coraz wyższe kary i chciała mnie zjeść. Pan Ziobro ścigał pół roku. Powiedzieli, że będą to robić do końca, a ja się zastanawiam: po co? To wręcz filmowa sytuacja, ale chciałbym, żeby już się skończyła - powiedział "Plejadzie", Jerzy Stuhr.

W wywiadzie wspomniano także, o tym, że za kółko wsiadł po spożyciu alkoholu, zapytano go, co wówczas było dla niego najtrudniejsze.

- Bolało mnie, że byłem opluwany w gazetach, przedstawiany jako wyklęty, a przecież nikomu nic nie zrobiłem. Na szczęście przyjaciele stanęli na wysokości zadania. Spotkałem się z dużą życzliwością obcych ludzi, którzy pisali do mnie i wspierali - dodał w rozmowie z "Plejadą".

Zobacz poniższą galerię: Jerzy Stuhr przesłuchany w prokuraturze

Agnieszka Holland o wybrykach Jerzego Stuhra: "Było mi przykro"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany