Jessica z "Rolnik szuka żony" rozstała się z 45-letnim narzeczonym! Wiek Ricardo był przeszkodą?

2023-01-16 12:50

Jessica Miemiec to uczestniczka 5. edycji "Rolnik szuka żony", która od razu wzbudziła zainteresowanie widzów. Kobieta, ze względu na swój oryginalny styl, stała się niekwestionowaną gwiazdą programu. Mimo że nie udało jej się znaleźć męża w randkowym show dla rolników, wkrótce szczęście się do niej uśmiechnęło i zaręczyła się z 45-letnim Ryszardem. Niestety, wygląda na to, że ich miłość nie przetrwała próby czasu.

Jessica z Rolnik szuka żony rozstała się z 45-letnim narzeczonym!

i

Autor: Facebook/@jessica.miemiec.31

Jessica Miemiec to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych uczestniczek 5. edycji "Rolnik szuka żony", która została zapamiętana za sprawą swojego oryginalnego wizerunku i częstych gaf językowych. Na początku była obiektem żartów widzów randkowego show dla rolników, ale z czasem zyskała ich sympatię. Jessica walczyła o serce Krzysztofa, jednak ten w pewnym momencie postanowił odesłać ją do domu. Kobiecie nie udało się znaleźć męża w programie, ale dzięki "Rolnikowi" zyskała dużą rozpoznawalność. Ostatnio rozebrała się w show "Magia nagości".

Jessica z "Rolnik szuka żony" rozstała się z narzeczonym. Poszło o jego wiek?

W lipcu 2021 roku, po zaledwie 4 miesiącach znajomości Jessica zaręczyła się z 45-letnim Ryszardem, którego poznała na stacji benzynowej. W wywiadzie z Telemagazynem wyznała, że mężczyzna, którego czule nazywa Ricardo, jest "tym jedynym". Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. W ostatniej rozmowie z Party Jessica potwierdziła, że jej relacja z Ricardo to już przeszłość. Wpływ na tę decyzję miała różnica wieku oraz niezgodność charakterów. 

- Nie cierpię po rozstaniu, pogodziłam się z tym. Rozmawialiśmy o tym, że się rozstajemy. On był też dużo starszy ode mnie - on miał 45 lat, ja miałam mniej, także to i tak by nie wyszło. Zbyt duża różnica wieku - wyznała.

Jessica nie ustępuje w poszukiwaniach miłości. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w "Magii nagości", czyli programie randkowym, w którym uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Jessica z "Rolnik szuka żony"! Kobieta niedawno przeszła spektakularną metamorfozę

Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki