Dowbor z Koroniewską

i

Autor: Podlewski/AKPA

Poruszające wyznanie

Joanna Koroniewska dodała wzruszający post. Mówi o stracie swojej mamy. Tak nazwała Katarzynę Dowbor

2023-05-28 5:00

W piątkowy wieczór serce publiczność skradł Maciej Dowbor, który z sopockiej sceny złożył życzenia mamie, która po dekadzie pożegnała się z "Nasz nowy Dom". Wzruszające słowa do prezenterki skierowała również jej synowa, Joanna Koroniewska. Trudno powstrzymać łzy.

Katarzyna Dowbor po latach musiała pożegnać się z programem "Nasz nowy dzień". Informacja o jej odejściu była szokiem dla telewidzów. W Dzień Matki życzenia wprost ze sceny Opery Leśnej w Sopocie złożył jej syn, Maciej Dowbor. W pięknych słowach o prezenterce wypowiedziała się jej synowa, Joanna Koroniewska. Tak ją nazwała. Aż trudno powstrzymać łzy. Poznajcie szczegóły.

Joanna Koroniewska w pięknych słowach o Katarzynie Dowbor. Tak ją nazwała

Z okazji Dnia Matki aktorka zdobyła się na swoim Instagramie na wzruszające wyznanie: - "Wracam właśnie późną porą od Mamy z cmentarza i pomyślałam sobie, jak to fajnie, że ja nadal mam Mamę" - napisała przy wspólnym zdjęciu z Katarzyną Dowbor.

- Mamo! Zawsze traktowałaś mnie na równi z Maćkiem a czasem nawet lepiej! Bardzo Ci za to dziękuję! Docierałyśmy się, ale jedno wiem już na pewno - mogę na Ciebie liczyć! Pamiętaj, że Ty na nas też!! Kochana! Maciek złożył Ci życzenia ze sceny - teraz zrobię to ja! Pamiętaj - jest MNÓSTWO ludzi, dla których jesteś absolutnie wyjątkowa!!! Nie ma drugiej takiej Kaśki i NIGDY nie będzie! - pisze na Instagramie.

Zobacz poniższą galerię: Katarzyna Dowbor jest niezastąpiona 

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"
Sonda
Wyobrażasz sobie program "Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany