Joanna Koroniewska zrezygnowała z dużych pieniędzy. Wystraszyła się gołych penisów

2021-06-17 6:09

Joanna Koroniewska (43 l.) miała szansę na telewizyjną karierę i duże pieniądze. Aktorka dostała propozycję poprowadzenia kontrowersyjnego i popularnego na całym świecie programu „Magia nagości”. Była gwiazda „M jak miłość” ma jednak zasady i choć mąż namawiał ją do tego, by przyjęła propozycję, a nawet odsłoniła trochę ciała, ona powiedziała kategoryczne „nie”. Kwota, którą mogła zarobić robi wrażenie.

Joanna Koroniewska nie chciała występować z golasami

i

Autor: Akpa/program Naked Attraction Joanna Koroniewska nie chciała występować z golasami

Wkrótce ruszy polska edycja randkowego reality-show „Naked Attraction”. Program ma być pokazany na kanale Zoom TV i będzie nosił tytuł „Magia nagości”. Kontrowersyjne show jest znane na całym świecie. Polega na tym, że jego uczestnicy prezentują się nago przed kamerami, a kandydata lub kandydatkę wybiera się jedynie na podstawie ich nagiego ciała. Kamera pokazuje początkowo na zbliżeniu np. pośladki, potem biust, a nawet te najbardziej intymne części.

Poza uczestnikami poszukiwana była również prowadząca. Jak się okazuje, stacji zależało na tym, by została nią Joanna Koroniewska.

Dostałam taką propozycję, żebym była prowadzącą, ale od razu powiedziałam, że się nie zgadzam – powiedziała Joanna podczas kolejnej relacji „Domówki u Dowborów”. Internauci byli zdziwieni, bowiem – jak się okazało – dla wielu to ulubiony program.

Dlaczego się nie zgodziłaś? – zapytał Asię jej mąż Maciej Dowbor (43 l.).

Bo mam dzieci – odpowiedziała krótko. – Ja każdy swój wybór i decyzję zawodową konsultuję z tobą. Czemu nie spytałaś mnie o zdanie? – kontynuował, po czym dodał z szerokim uśmiechem: – Ja bym był za tym, żebyś to poprowadziła nago.

Za poprowadzenie show Koroniewska mogła otrzymać nawet 200 tys. zł. Ostatecznie program poprowadzi Beata Olga Kowalska (55 l.).

ZOBACZ: Gwiazda "M jak miłość" z przyjacielem w Sopocie. Tak się relaksowała Pieńkowska

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Sonda
Czy w Małgosię powinna wcielić się inna aktorka?