Joanna Kulig wybuchła płaczem w programie na żywo

i

Autor: AKPA

Jej wyznanie łamie serce

Joanna Kulig wybuchła płaczem w programie na żywo. Zdobyła się na intymne wyznanie

2022-12-03 14:55

Joanna Kulig (40 l.) to aktorka, która zasłynęła pierwszoplanową rolą Zuli w filmie "Zimna wojna". To właśnie dzięki tej produkcji zyskała międzynarodową rozpoznawalność i otrzymuje propozycje ról od zagranicznych reżyserów. W sobotę, 3 grudnia, Joanna Kulig była gościem w programie "Dzień dobry TVN". Kobieta opowiedziała o udziale w akcji Szlachetna Paczka. Kiedy mówiła o swoim dzieciństwie, nie kryła łez...

Joanna Kulig to aktorka, której światową rozpoznawalność przyniosła pierwszoplanowa rola Zuli w filmie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego. Poza tym gwiazda zagrała w produkcjach takich jak "Sponsoring", "Ida", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" czy "Kler". Po międzynarodowym sukcesie "Zimnej wojny" Kulig zaczęła otrzymywać propozycje od zagranicznych producentów. Wystąpiła m.in. w serialu "The Eddy" produkcji Netflixa. W 2023 roku premierę będzie miał film noir "Knox Goes Away", w którym aktorka zagra u boku gwiazd Hollywood. Jedną z nich będzie Al Pacino.

Joanna Kulig rozpłakała się w programie na żywo. Opowiedziała o biedzie

Dzisiaj, 3 grudnia, Joanna Kulig gościła w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN". Gwiazda opowiedziała przed kamerami o swojej najnowszej roli, a także sprostowała plotki o tym, że wyprowadziła się za granicę. Kulig nadal mieszka w Polsce, a do Stanów Zjednoczonych lata co jakiś czas w celach zawodowych. Niedawno wróciła ze zdjęć. Później temat zszedł na kolejną, 22. edycję akcji Szlachetna Paczka, w której aktorka bierze udział. Kulig nie kryła łez, gdy zaczęła wspominać swoje dzieciństwo. Wtedy to ona potrzebowała pomocy, a dziś sama angażuje się w akcje charytatywne.

- To dla mnie bliska inicjatywa, dlatego że sama jako dziecko dużo pomocy otrzymałam. Wielu ludzi mi bardzo pomogło. Będąc z małej miejscowości, gdzie dużo takich paczek sama otrzymałam, teraz pojawiam się w Hollywood, czyli wyszłam z totalnej biedy do tego, co teraz mam - wyznała.

Gwiazda podkreśliła, że gdy tylko może, pomaga drugiemu człowiekowi. Kobieta zdaje sobie sprawę, że osoby potrzebujące często wstydzą się prosić o pomoc. To dlatego tak ważne jest, by pomagać z szacunkiem i nie dopuścić do tego, by człowiek, któremu pomagamy czuł się, jakby przyjmował jałmużnę.

- Zawsze pomagam drugiemu człowiekowi. Najgorszy jest rodzaj jałmużny, a ja otrzymywałam pomoc z szacunkiem. Wiem, że ludzie wstydzą się prosić o pomoc, czują się gorzej, a Szlachetna Paczka pomaga ludziom w szlachetny sposób, bez poczucia jałmużny. Dzielisz się z drugim człowiekiem tym, czego potrzebuje. Czasem ludzie bogaci kupują głupie rzeczy, a potrzebne są najprostsze towary - szampon do włosów, chleb, kasza, buty - powiedziała.

W akcję Szlachetna Paczka angażuje się również Anna Lewandowska, która w dzieciństwie też cierpiała biedę.

Sonda
Szlachetna Paczka 2022. Bierzesz udział?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają