Joanna Kurowska urodziła martwe dziecko

i

Autor: Akpa Joanna Kurowska urodziła martwe dziecko

Gwiazda TVP w dramatycznej sytuacji. Joanna Kurowska straciła fortunę, nie ma na utrzymanie córki

2020-11-24 19:59

Joanna Kurowska (56 l.) nie ma ostatnio powodów do radości. Nie dość, że zmarł jej przyjaciel Dariusz Gnatowski (+59 l.) to z powodu pandemii nie może zarabiać. Jak sama mówi - za chwile zabraknie jej na utrzymanie siebie i studiującej córki. Od 9. miesięcy nie zagrała bowiem żadnego spektaklu, a w czterech ma główną rolę.

Joanna Kurowska ostatnio występowała w takich serialach jak "O mnie się nie martw" czy "Klan". Niedawno pożaliła się na swoją sytuację finansową z powodu koronawirusa. Jak przyznaje - przez odwołane spektakle straciła fortunę! „Straciłam 87 tys. z powodu niezagrania spektakli. Mam córkę na studiach dziennych w Łodzi i jestem wdową samotnie ją wychowującą. Nie prosiłam o wiele (…) Jestem wrażliwym, uczciwym i ciężko pracującym człowiekiem. Mam ogromny żal do moich śp. Rodziców, że wychowali mnie na poczciwego człowieka (...) Wszędzie w Europie artyści dostali po równo. Bo mają takie same żołądki" - napisała oburzona na Facebooku po tym jak opublikowano listę osób, które miały otrzymać wsparcie od Ministra Kultury.

Dodała także, że zna artystów, którzy nie mają na chleb "Pożyczyłam niektórym z nich pieniądze na wieczne oddanie".

Gwiazda seriali wyznaje: Urodziłam martwe dziecko. Wstrząsająca relacja Joanny Kurowskiej

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE