Joanna Opozda pochwaliła się nowym projektem. To już pewniak

i

Autor: AKPA/Niemiec

Dobre wieści

Joanna Opozda pochwaliła się nowym projektem. "To już pewniak"

2022-08-04 22:30

Rok 2022 nie jest łaskawy dla Joanny Opozdy (34 l.). Aktorka musiała zmierzyć się ze zdradą, rozstaniem, chorobą syna, awanturami z byłym partnerem, a teraz czeka na rozwód. Wygląda jednak na to, że zaczyna wychodzić na prostą. Niedawno pochwaliła się dużym sukcesem aktorskim. Teraz zapowiedziała, że zagra w filmie u boku starego kolegi z planu "M jak miłość".

Rok 2022 nie był łaskawy dla Joanny Opozdy. W lutym wyszło na jaw, że jej mąż, Antek Królikowski, zdradzał ją, gdy była jeszcze w ciąży. Para nie uniknęła rozstania. Kilka miesięcy później, w lipcu, rozpętały się kolejne dwie awantury. Najpierw Opozda zarzuciła Królikowskiemu, że ten nie płaci alimentów na ich syna, Vincenta. Później odwołała chrzest dziecka na dzień przed planowaną uroczystością. Kobieta obawiała się, że wśród zaproszonych gości pojawi się jej ojciec. Informacja o chrzcie miała również dotrzeć do mediów, czego kobieta chciała bardzo uniknąć. To z kolei nie spodobało się Antoniemu.

Wygląda jednak na to, że aktorka zaczyna wychodzić na prostą. Niedawno poinformowała w mediach społecznościowych, że film, w którym zagrała główną rolę, "Brigitte Bardot Cudowna", dostał się do Konkursu Głównego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. To dla niej ogromny powód do radości i dumy.

Teraz Opozda podzieliła się z fanami kolejną dobrą informacją. Kobieta zaangażowała się w nowy projekt filmowy. Ponownie zobaczymy ją u boku aktora, Mateusza Banasiuka. Ta dwójka współpracowała już na planie "M jak miłość".

To już pewniak! Razem z Mateuszem Banasiukiem i Szymonem Gonerą, zaczynamy prace nad nowym filmem - napisała.

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów i przyjaciół z branży, m.in. Miśka Koterskiego i Agnieszki Mrozińskiej. Banasiuk napisał, że już nie może się doczekać, a film określił jako "szalony".

Obejrzycie film z Opozdą i Banasiukiem, gdy tylko pojawi się na ekranach?

Zobacz zdjęcia Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego w naszej galerii!

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Lubisz Joannę Opozdę jako aktorkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany