Julia Wieniawa poprowadziła Sopot Festival 2023. Internauci podzieleni

i

Autor: Podlewski/ AKPA

Burza w sieci

Julia Wieniawa poprowadziła Sopot Festival 2023. Internauci podzieleni

2023-08-22 10:40

Julia Wieniawa (24l.) znana jest z tego, że odnajduje się w każdej roli. Do tej pory widzieliśmy ją przede wszystkim jako aktorkę czy wokalistkę. Tym razem jednak wcieliła się w rolę prowadzącej festiwal w Sopocie. Jak jej poszło? Internauci są podzieleni.

Top of the Top Sopot Festival 2023. Dzień pierwszy

W poniedziałek 21 sierpnia rozpoczął się Top of the Top Sopot Festival 2023. Zgromadzeni w Operze Leśnej goście i telewidzowie, pierwszego dnia bawili się przy muzyce tanecznej. Na scenie zobaczyliśmy między innymi Krzysztofa Zalewskiego, Sarę James, Anię Karwan, Natalię Przybysz czy Margaret.

Internauci jednak nie do końca byli zadowoleni z występów. Jak można przeczytać w sieci, wiele osób uważało, że program jest zbyt nudny, smutny i bez ładu i składu.

Julia Wieniawa w roli prowadzącej. Jak ocenili ją internauci?

Poniedziałkową imprezę poprowadzili znani prezenterzy TVN: Gabi Drzewiecka, Paulina Krupińska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Senkar, Ola Filipek z RMF FM, a także aktorka i wokalistka, Julia Wieniawa. Ta ostatnia wzbudziła niemałe kontrowersje w związku z pojawieniem się na scenie.

Na początku dostało się jej za strój. Młoda gwiazda założyła bowiem do dziewczęcej różowej sukienki, masywne białe buty. "Te buty białe.... nosiłam 20 lat temu. Dziś bym nie założyła", "Ale buty ci nie pasują, wyglądają jakby za duże były" - można było przeczytać w komentarzach w sieci.

Część komentujących nie była też zachwycona zachowaniem Wieniawy. Pisano, że wydawała się być bez wyrazu, emocji i jedynie wyuczyła się na pamięć formułek. Miało też być jej po prostu za dużo. "Wchodzić w zdanie, by mieć tę kropkę nad i. No dramat..." - grzmieli internauci.

Pojawiły się jednak również pochwały dla aktorki. Fani twierdzili, że Julia Wieniawa jest stworzona do bycia na scenie i zdecydowanie jest kobietą wielu talentów.

"Uśmiechnięta, płynna wymowa i napewno wypadła lepiej niż ta pani która wszędzie się pcha. Pani Wieniawa jest młoda i uczy się,ma prawo do stresu..." - brzmi jeden z komentarzy. 

Sonda
Wiedzieliście, dlaczego Julia Wieniawa-Narkiewicz ma dwa nazwiska?
Julia Wieniawa odpowiedziała Podsiadle! Jest gotowa na zagraniczną karierę