Jurek Oliwa nie żyje. To dla niego Grzegorz Markowski z Perfectem miał wrócić na scenę!

2023-10-03 17:31

Kilka dni temu poinformowano, że specjalnie po to, by zebrać fundusze na Jurka Oliwę walczącego z nowotworem. Z tego powodu do zespołu miał wrócić sam Grzegorz Markowski, by wystąpić na koncercie, którego dochody miały wesprzeć chorego. Niestety, Jurek Oliwa odszedł. O śmierci wieloletniego współpracownika zespołu poinformował Klub Forty Kleparz.

Odszedł przyjaciel Markowskiego

i

Autor: Facebook & Podlewski/Akpa Odszedł przyjaciel Markowskiego

Jurek Oliwa nie żyje. Wieloletni współpracownik grupy "Perfect" przegrał długą i ciężką walkę z ze złośliwym nowotworem - rozsianym rakiem niedrobnokomórkowym. Specjalnie dla niego, aby wesprzeć go i zebrać fundusze do walki z ciężką chorobą miał odbyć się wyjątkowy koncert, w którym miał wziąć udział i powrócić sam Grzegorz Markowski. O śmierci Jerzego Oliwy poinformował Klub Forty Kleparz, w którym miał odbyć się koncert.

Nie żyje Jurek Oliwa. Przegrał walkę z rakiem

Na profilu Klubu Forty Kleparz pojawił się post, w którym poinformowali o śmierci długoletniego współpracownika grupy "Perfect".

- Jurka Oliwy już nie ma z nami. Odszedł dziś do swoich koleżanek i kolegów artystów zrealizować im najpiękniejszy koncert - już tam w niebie - brzmi komunikat.

22 października miał odbyć się koncert, którego dochody miały wesprzeć leczenie chorego. Wydarzenie dojdzie do skutku, a cały dochód zostanie przekazany rodzinie zmarłego. Wśród przyjaciół Oliwy pojawią się także: IRA - Sebastianem Piekarkiem oraz Piotrem Koncą, a także Krzysztof Cugowski, Maciej Maleńczuk i zespół Pudelsi. 

Zobacz poniższą galerię:

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany